Subaru WRX Concept натяк на велике майбутнє.

subaru-wrx-conceptSubaru прочинив завісу на його по-справжньому привабливий новий автомобіль концепт WRX по вигляду якого можна сказати, що це широкий, низький, м’язистий седан. Дах автомобіля побудовано повністю з вуглецевого волокна, крок який дизайнери використовували, щоб знизити центр ваги і зниження ваги. Концепт-кар має досить видні опуклості, що стирчать з його капота, так як краще розмістили «новий двигун з турбонаддувом і проміжним охолоджувачем» не виходило, потужність варта того.

У передній частині, масивна гексагональна решітка забезпечує сильний повний завзяття вигляд і нижня лицьова панель включає в себе скульптурні повітрозабірники, які говорять про потужність, допомагають двигуну дихати, а також надають притискну силу. Quad вихлопні труби також натякак на велику потужність і ми сподіваємося, це буде так, коли Subaru WRX піде у виробництво. (Немає поки розмов взагалі про те, коли можна очікувати готовий до виробництва автомобіль.) І забарвлений Субару в свій фірмовий синій.

Нова Subaru WRX очікується повнопривідним автомобілів з величезними 20-дюймовими колесами BBS і шинами Dunlop які готові схопити дорогу і розірвати.

Рекомендую:

Їзда по снігу. Під час руху по засніженій дорозі, перше, що потрібно пам'ятати, це не треба різких робити поворотів на високій швидкості. Це може викликати дію коли,...
Более пристальный взгляд на BMW M3 и M4 — De... BMW M4 Coupe - Detroit 2014 Справедливости ради стоит сказать, что мы решили вам показать новый кузов который пришёл на смену E92 BMW M3. Его мощь...