Subaru WRX Concept натяк на велике майбутнє.

subaru-wrx-conceptSubaru прочинив завісу на його по-справжньому привабливий новий автомобіль концепт WRX по вигляду якого можна сказати, що це широкий, низький, м’язистий седан. Дах автомобіля побудовано повністю з вуглецевого волокна, крок який дизайнери використовували, щоб знизити центр ваги і зниження ваги. Концепт-кар має досить видні опуклості, що стирчать з його капота, так як краще розмістили «новий двигун з турбонаддувом і проміжним охолоджувачем» не виходило, потужність варта того.

У передній частині, масивна гексагональна решітка забезпечує сильний повний завзяття вигляд і нижня лицьова панель включає в себе скульптурні повітрозабірники, які говорять про потужність, допомагають двигуну дихати, а також надають притискну силу. Quad вихлопні труби також натякак на велику потужність і ми сподіваємося, це буде так, коли Subaru WRX піде у виробництво. (Немає поки розмов взагалі про те, коли можна очікувати готовий до виробництва автомобіль.) І забарвлений Субару в свій фірмовий синій.

Нова Subaru WRX очікується повнопривідним автомобілів з величезними 20-дюймовими колесами BBS і шинами Dunlop які готові схопити дорогу і розірвати.

Рекомендую:

Про Veyron від Бугатті. У Каліфорнії Shelby Supercars (SSC) оголошено ім'я нової машини, розрахованої  на самого швидкого любителя їзди в світі і цим автомобілем являєтьс...
Комплекти шин. В останні роки дозволено помічати різний набір в супермаркетах комплектів шин. В отакому випадку абсолютно неважко почати помилятися навіть вимогливом...