Важливість кольору в створенні гармонійного жіночого образу.

Важливість кольору в створенні гармонійного жіночого образу.Підбір кольорової гамми визначається особистими перевагами кожної жінки і тут недоречні будь-які жорсткі поради. Лише за допомогою проб можна встановити, які поєднання кольорів можуть найкращим чином, наприклад, відтінити ваші очі. Підбираючи одяг і косметику, слід орієнтуватися на колір шкіри. Не можна домогтися зовнішньої привабливості лише за допомогою косметичних хитрощів. Обов’язково потрібно думати про гармонію обличчя, волосся, гриму, одягу.

Брюнетки, завдяки своєму кольору волосся, є вельми яскравими і помітними жінками. Такі кольори, як блідо-зелений, рожевий, колір лимона, можуть додати жінкам-брюнеткам образ врівноваженості та спокою.

Червоний є одним з глибоких тонів, особливо йде жінкам зі світлими або світло-коричневим волоссям і світлою шкірою.

Деяких жінок можна назвати променистими і помітними. Для них характерний контраст між темним волоссям, світлими очима і чистим відтінком шкіри.

Класичний тип з блідою шкірою і чорним волоссям може носити одяг вогненно-червоного кольору. Кольори, особливо підходящі для чарівних “сірих мишок ” – м’які, пастельні.

Рекомендую:

Як користуватися косметикою правильно.... Для більшості жінок, косметика як цукерки для маленьких дітей. І якщо перед вами дуже багато хороших речей, і ви не знаєте, з чого почати і хочеться с...
Як вибрати фітнес-клуб і напрям занять?... Перемога зазвичай приходить до красивих, дуже впевнених і здорових людей, це не секрет для більшості. Сон богатирським повинен бути, повсякденність бе...