11.04.2013 - orbk.net

Важливість кольору в створенні гармонійного жіночого образу.


Важливість кольору в створенні гармонійного жіночого образу.Підбір кольорової гамми визначається особистими перевагами кожної жінки і тут недоречні будь-які жорсткі поради. Лише за допомогою проб можна встановити, які поєднання кольорів можуть найкращим чином, наприклад, відтінити ваші очі. Підбираючи одяг і косметику, слід орієнтуватися на колір шкіри. Не можна домогтися зовнішньої привабливості лише за допомогою косметичних хитрощів. Обов’язково потрібно думати про гармонію обличчя, волосся, гриму, одягу.

Брюнетки, завдяки своєму кольору волосся, є вельми яскравими і помітними жінками. Такі кольори, як блідо-зелений, рожевий, колір лимона, можуть додати жінкам-брюнеткам образ врівноваженості та спокою.

Червоний є одним з глибоких тонів, особливо йде жінкам зі світлими або світло-коричневим волоссям і світлою шкірою.

Деяких жінок можна назвати променистими і помітними. Для них характерний контраст між темним волоссям, світлими очима і чистим відтінком шкіри.

Класичний тип з блідою шкірою і чорним волоссям може носити одяг вогненно-червоного кольору. Кольори, особливо підходящі для чарівних «сірих мишок » — м’які, пастельні.

Рекомендую:

Як купити крем для тіла та обличчя?... Як купити крем для тіла та обличчя? Вони бувають денного використання та нічного. Читайте характеристику косметичного засобу, дивіться, що вступає ...
Google запустила віртуальний бутік... Корпорація Google поєднала високі технології з високою модою - сьогодні інтернет-гігант запустив віртуальний магазин, за допомогою якого користувачі м...


Стиль Брюнетки / Волосся / грим / жіночий / кольор / Обличчя / образ / образ модели / Одяг /