Як купити побутову хімію недорого, але безпечно для здоров’я.


Купити побутову хімію Купити побутову хімію для багатьох, це безсумнівно дуже корисна дія яка вимагає вірного вибору так як зараз в нашій країні багато побутової хімії яка порушує європейські норми в охороні здоров’я. Без побутової хімії важко робити прибирання в будинку, мити посуд, прибирати у ванні, догляд за унітазом, та й вже придбана у багатьох сім’ях посудомийна машина вимагає догляду і спеціальних засобів для миття посуду в посудомийці. Засоби для посудомийної машини повинні бути нешкідливі і прекрасно справлятися з миттям посуду.

Побутова хімія надійно вже пробралася в наше життя і безперечно робить її краще, купуючи побутову хімію ви повинні орієнтуватися на її нешкідливість для шкіри та здоров’я, особливо, це важливо при пранні дитячих речей і коли вам потрібна побутова хімія для миття посуду.

Але, роблячи прибирання в будинку, ми недооцінюємо всю шкоду, яку побутова хімія може завдати не тільки нашому здоров’ю, але й всій екосистемі у світі, потрапляючи в стічні води. Велика частина використовуваних синтетичних миючих засобів має в своєму складі небезпечні речовини, що викликають роздратування на шкіру, сухість шкіри і негативний вплив на слизову оболонку очей і вашого носа, утруднює дихання, може викликати кашель, напади астми, можливі реакції алергії, харчові отруєння, навіть викликає ракові хвороби і це не жарт. Якщо вирішили купити побутову хімію — купуйте якісний продукт, а не перший-ліпший тому, що він дешево коштує.

Перед тим як ви вирішили купити побутову хімію дешево неодмінно зверніть ваш інтерес на її склад будь-то миючий засіб для посуду, або пральний порошок. В Україні якість побутової хімії під спірним питанням, наше законодавство не так вже жорстко контролює виробництво побутової хімії не те, що виробництво побутової хімії в Європі. Перед тим як купити побутову хімію в Україні зверніть увагу на упаковку і пильно прочитайте анотацію, на якісному продукті все має бути зрозуміло написано з адресами, а на імпортних товарах побутової хімії повинен бути обов’язково стікер з перекладом характеристик засобів побутової хімії.

Намагайтеся не купувати засоби побутової хімії які у своєму складі містять хлор та його хімічні сполуки, фосфати — ці речовини негативно впливають на здоров’я людини і небезпечні для природи, руйнують екосистему.

Хлор також може бути передумовою хвороби серцево-судинної системи, сприяти походженням атеросклерозу, анемії, гіпертонії, впливає негативно на шкіру і волосся. Є ймовірність захворювання на алергію, ризик ракових хвороб. У країнах ЄС більшість хлорвмісних сполук категорично заборонені до застосування з ще 1987 року. Шкода такої побутової хімії доведена і очевидна, тільки ще в країнах колишнього СРСР ще повним ходом йде продаж шкідливої побутової хімії, так як це комусь на руку.

Фосфати зараз присутні у величезній кількості в безлічі миючих і чистячих засобах для дому та промисловості таких як пральні порошки, відбілювачі, мило, засоби для миття посуду, засоби гігієни для унітазу і т.д.. Фосфати використовуються в побутовій хімії в якості засобу для пом’якшення води і здатні викликати у людини алергічні реакції шкіри і роздратування її дихальних шляхів. До того ж коли фосфати, потрапляючи у водойми, викликають цвітіння води, це призводить до смерті більшості їх мешканців. Дана побутова хімія шкідлива і всі факти на обличчя, для тих хто, це усвідомлює. В даний час майже всі виробники побутової хімії в світі намагатися зменшити використання частки фосфатів у виробництві побутової хімії, або відмовитися від фосфатів взагалі, змінюючи їх на найбільш екологічні речовини.

Крім хлору та фосфатів побутова хімія часто містить: Аніонні ПАР — це миючі засоби та порошки для прання. Найбільш небезпечні в цій лінійці речовин — аніонні (А-ПАР) — порушують імунітет дорослої людини (що тут вже говорити про дітей), можлива алергія, гальмування роботи мозку, порушують роботу печінки, легень, нирок. Навіть десятикратне полоскання в гарячій воді посуду не видаляє повністю ці хімікати які часто міститися в миючих засобах для посуду.

У лінійці небезпечних речовин розташовані: гіпохлорит натрію — це відбілювачі; нафтові дистиляти часто використовуються в поліролях для поверхонь з металу і можуть призвести до короткочасних розладів зору та нервової системи, подразнення шкіри, порушення роботи нирок; нітробензол — поліроль для меблів і підлоги, викликає подразнення шкіри, блювоту, задишку, рак, простатит; формальдегіди (консерванти), шкоду для очей, подразнення шкіри, гортані, легенів, дихальних шляхів.

Будьте уважні якщо вирішили купити побутову хімію, бережіть здоров’я, своє і рідних, думайте про оточуючий світ в якому живете і намагайтеся використовувати без фосфатну побутову хімію і з мінімальною кількістю шкідливих речовин!

Похожі записи:

Компанія LG Electronics представила нові моделі побутової те... ПАРИЖ, 17 травня 2011 – У знаменитій Ейфелевої вежі, з якої відкривається чудовий вид на Париж, у присутності понад 150 ...