Депіляція і епіляція, або навіщо потрібні креми блокаторів росту волосся?


креми блокаториДепіляція й епіляція є одними з найпоширеніших способів позбавлення від зайвої волосся на вашому тілі, але було б не непогано і обмежити зростання волосяного фолікула і заощадити на методах видалення? Ось саме з цієї причини, існує багато кремів які більш-менш ефективно борються з цими процесами.

Один з таких відомих кремів у Європі є Keramene. Його інгібіруванна формула допомагає обмежити ріст волосся, так що вам доведеться голити, або застосовувати віск рідше, ніж раніше. Вона працює на всіх частинах тіла і може використовуватися чоловіками та жінками. Крім того, вона не пошкоджує шкіру в будь-якому випадку коли відбувається одночасне видалення волосся і придушення зростання.

У нашій країні ви можливо не зустрінете подібний крем на прилавках, та й коштує він не дешево, але зате ви можете звернеться в косметичний салон наприклад такий як http://lazer-beauty.com.ua/epilyatsiya-podmyshek.html де вам допоможуть вирішити ваші проблеми з видаленням волосся і бути завжди красивими.

Але чим крем краще?

Практично може бути багато причин, чому ви повинні використовувати подібний крем як постійний крем для депіляції. Одним з найбільш очевидним є багато часу та енергії, витраченої в гоління, або віск і тут крем набагато приємніше. Адже особливо для дівчат проблема зайвого волосся особливо на обличчі, це душі роздираюча тема.

Використовуючи креми для гальмування волосся Ви також може зробити шкіру гладкою і помітно привабливою з зволожуючими компонентами. Keramene не використовує агресивні агенти, які можливо можуть пошкодити шкіру, а зачіпають лише ріст волосся.

Які можливі побічні ефекти від кремів блокаторів росту волосся? Зазвичай ризиків тут не спостерігається, але можливо місцеві алергії при тривалому використанні, або підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.

Похожі записи:

Масаж голови. Правильно виконаний масаж голови є неперевершеним джерелом прекрасного настрою. Систематичний розслабляючий масаж голови...
Засоби для маскування недосконалостей на обличчі.... На поверхні шкіри кожної жінки час від часу з'являються недосконалості. До них призводять гормональні збої, недостатнє о...
Догляд за волоссям. Багато дівчат мріють про шикарне і доглянуте волосся. Для того, щоб ваше волосся радували вас завжди, потрібно правильно...
Реконструкція волосся. Всім відомо, що пані - істоти непостійні. Жінки з гладкими пасмами хотіли б мати легкі грайливі кучерики, володарки куче...
Теги до запису:,