Імміграція до Канади 2013.

канадаІмміграція до Канади завжди була найбільш «переважним» варіант для Українських жителів унаслідок того, що тут зростаюча економіка, налагоджені інфраструктурні механізми і відмінне охорона здоров’я та освіта, хороший рівень життя і мирна сільська місцевость. Зараз багато є агентств які роблять можливим іммігрувати до Канади, щоб жити і працювати в будь-якому місці в країні і також скористатися соціальними допомогами на від установ охорони здоров’я та освіти.

Канада пропонує своїм іммігрантам взяти з собою безпосередньо сім’ї, які включають батьків і дітей. Найбільш видатні з переваг, для канадського жителя не потрібно, показувати візу для відвідин США, а також можна вільно вести бізнес.

Такі аспекти імміграції до Канади є затребувані в світовому співтоваристві і дуже легко здійсненні. Однак недавньо відомчі інструкції від 18 квітня 2013 року, здається, зробили деякі радикальні зміни які, як стверджується, набирають чинності з 4 травня 2013 по яким вам допоможе юридична консультація з питання збору потрібних документів. Канадська імміграційна комісія до того ж проводить бальну оцінку іммігранта тільки, щоб переконатися, що якість і кількість, що іммігрують відповідає економічним потребам Канади. Кваліфікаційні професії стають видимими в списку, більш затребуваних мігрантів.

Іммігруючі повинні мати більш всеосяжний вік кваліфікації, освіти, мови і навичок іммігранта.

Канада в минулому зазнавала вакуум на ринку праці, що призвело до браку талантів, які відповідають промисловості. Відповідно до нової політики керівництва іммігрантів необхідно також розглянути питання про подружнє працевлаштування в рамках процедури відбору.

Tags: , , , ,