17.05.2013 - orbk.net

Лінкольн MKC Concept спіймали на шпигунські фотографії.

Поділитися:

Лінкольн MKC Concept спіймали на шпигунські фотографії.Коли Лінкольн витягнув розсекречений МКС Концепт-кар в автосалоні в Детройті на початку цього року, багато говорили, що дуже це приваблива концепція яка збирається бути для американської якості дзеркалом виробництва автомобілів. За рідкісні винятки дуже сподобався всім цей автомобіль, але не давно переодягнений прототип зловили на громадських дорогах і здається це точно він.

З того, що фотографії показують, на замаскованому Лінкольн МКС представленого як концепт кар на автосалоні, здається, одні й ті ж лінії з однаковою скульптурою на колесах. Середня частина також є схожою на ті фото з Детройского автосалону. Нижня ж частина були змінена небагато, в основному, щоб бути більш практичною в реальному світі (щоб не збирати бруд і сніг).

Поглянувши на відкриті передні бампера, ми бачимо дуже схожі нижні лицьові панелі повну на трейлерах металеву пластину занесення на підборідді. Віконний профіль також, здається, відповідає концепції, хоча ми до цих пір неясно знаємо, як саме, С-і D-стовп розділу буде виглядати.

Звичайно, це завжди, здається, нормально, коли концепція змінюється частково у виробництві транспортних засобів, МКС має чотири нормальних дверних ручок, стандартного розміру дзеркала і трохи менше, колеса / шини пакету ніж мав на автосалоні. Ми очікуємо все ж, що серійна версія Лінкольн МКС з’явитися в цьому році.

Рекомендую:

50 лет Ford Mustang GT! На фото представлен легендарный Мустанг от Форд в его ограниченной версии к 50-летию производства. Ford Mustang GT вышел в свет с обновлённым пакетом ...
Volkswagen та його новий кабріолет... Volkswagen вирішив представити на загальне обговорення нове свое творіння кабріолет Golf GTI concept, який прямо таки являється конвертованою зміною...

Авто Автосалон / Детройт / Концепт-кар / Линкольн / Фотографії /

***