Про ціну.

деньги«У цьому світі немає майже нічого, що не можна було б продати трошки дешевше, зробивши це трошки гірше … Тому люди, які орієнтуються тільки на ціну, часто стають легкою здобиччю нечистоплотних ділків.

Нерозумно платити занадто багато …

Але ще гірше платити занадто мало …

Якщо Ви платите занадто багато, Ви втрачаєте якусь суму. Всього лиш. Якщо Ви платите занадто мало, то іноді втрачаєте все, тому що купленна річ НЕ выдповыдає своему призначенню.

Закони економіки не дозволяють отримати щось цінне задешево. Ящо Ви наважуєтеся на користь найдешевшої пропозиції, Ви повинні враховувати ризик, на який йдете. А раз Ви на нього йдете, це означає, що у Вас є достатньо грошей, щоб заплатити трохи більше »

Джон Раскін (1819 — 1900)

Рекомендую:

Підстава у світі фінансових послуг.... Гроші, кажуть, це все і в цьому є досить багато правди. Можна ідеалізувати речі, йти вперед у пошуку коштів на життя дивлячись через рожеві окуляри. А...
Платний перегляд сайтів, платні завдання, платне ч... Платний перегляд сайтів, платні завдання, платне читання рекламних листів Інтернет серфінг це найпростіша можливість заробітку в мережі. Суть полягає...