07.05.2013 - orbk.net

Про ціну.


деньги«У цьому світі немає майже нічого, що не можна було б продати трошки дешевше, зробивши це трошки гірше … Тому люди, які орієнтуються тільки на ціну, часто стають легкою здобиччю нечистоплотних ділків.

Нерозумно платити занадто багато …

Але ще гірше платити занадто мало …

Якщо Ви платите занадто багато, Ви втрачаєте якусь суму. Всього лиш. Якщо Ви платите занадто мало, то іноді втрачаєте все, тому що купленна річ НЕ выдповыдає своему призначенню.

Закони економіки не дозволяють отримати щось цінне задешево. Ящо Ви наважуєтеся на користь найдешевшої пропозиції, Ви повинні враховувати ризик, на який йдете. А раз Ви на нього йдете, це означає, що у Вас є достатньо грошей, щоб заплатити трохи більше »

Джон Раскін (1819 — 1900)

Рекомендую:

Купити модні аксесуари в Інтернеті.... Коли ви купуєте модні аксесуари з сезону в сезон вони можуть бути змішані і підібрані, щоб створити єдиний у своєму роді елемент стилю. Різні модні ак...
США нададуть фінансову допомогу Україні.... У 2011 році Сполучені Штати виділять Україні 124,4 мільйона доларів на розвиток демократії, безпеки і на освітні програми. Про це йдеться на сайті про...


Бізнес Гроші / Купити / Ризик / Ціна /