14.05.2013 - orbk.net

Стеммаденія прибережна.

Поділитися:

Стеммаденія прибережна Стеммаденія прибережна належить до сімейства кутрових. Зустрічається вона в тропіках Америки. Це дуже красиве дерево тропіків з великими білими приємно пахнуть квітами (їх форма дуже нагадує суцвіття адениума).

Рослина цвіте весь рік, але більше: рясне цвітіння відбувається після сезону посухи. Листя стеммаденіі темно-зелене, з блиском, що чудово підкреслює красу білосніжних квітів. Після цвітіння з’являються насіння, зібрані в супліддя золотистого відтінку. У природі її висота близько 5-6 метрів. У домашніх умовах виростає невеликим деревцем, але не більше 2 метрів. У обрізку невибаглива і як правило залишається пишною і компактною. Ця рослина вимоглива до тепла. Для неї згубно зниження температури повітря до +4 +5 градусів.

З літа можна виносити на вулицю на відкрите повітря — веранду або балкон. Їй подобається хороше освітлення, але росте і в півтіні. Причому слабке світло навіть краще для неї, ніж прямий пригрів, що відбивається на формуванні правильної, темно-зеленої, здорової прапори. Вологість для неї необхідно підтримувати підвищену. Поливати треба рясно, але не перезволожуючи. Короткочасну посуху може перенести.

Молоді саджанці пересаджують навесні, рослини постарше — в міру необхідності, а у дорослих і великих рослин міняють лише верхній шар землі. До складу грунту не вимоглива, краще підійде нейтральний грунт, але можна висаджувати як на лужних, так і солоних грунтах. Можна застосовувати наступний склад: пісок, торф і листяно-перегнійну суміш у рівних кількостях. По-час активного росту доцільно підживлювати спеціальними добривами для домашніх рослин. Розмножується стеммаденія повітряними відводами і насінням. Насіння замочують відразу перед посівом на 5-6 годин і висівають в легкий, пухкий і поживний субстрат, прикривають плівкою з поліетилену. Після закінчення трьох тижнів з’являються перші сходи.

Рекомендую:

Правильно вибираємо саджанці.... Якщо Ви вирішили придбати гарні саджанці, слід звертати увагу на багато деталей. Як правило, висаджують саджанці восени або навесні. При підборі посад...
Дизайн інтер’єру та освітлення.... Дизайн інтер'єру є одним з важливих атрибутів затишку у вашому домі, і освітлення тут відіграє не останню роль. Якщо продумано зробити підхід до створ...

Жилплоща / Факти Америка / Добрива / Квіти / освітлення / повітря / саджанці / стеммаденія / тропіки /

***