28.06.2013 - orbk.net

Ремонт будинку вимагає ретельного планування.


ремонтРемонт будинку вимагають ретельного планування та уваги до деталей. У цій статті наводяться практичні поради та ідеї, щоб прокласти шлях успішної модернізації.

Ремонт будинку вимагає ретельного планування і воно може бути дуже дорогим. Якщо ви не хочете, щоб ваші з працею зароблені кошти перетворити на грошову яму, було б доцільно розглянути питання про те, скільки ви готові витратити на ремонт. Звичайно з великим різноманітністю бюджетного ремоделювання варіантів, ви можете дозволити собі велику гнучкість для ванної кімнати або ремонту кухні.

Крім того, при плануванні ремонту, було б краще зробити оцінки потреб цільової області, щоб ви могли визначити ступінь проекту. Завдання полягає в тому як максимізувати простір, не жертвуючи стилем. Якщо є сумніви, то краще найняти професіоналів для вашої ванної кімнати, або ремонту кухні щоб не трапились рызні курйозні моменти. Проте, враховуючи, що масштаб проекту пов’язаний з витратами, ось кілька порад, які допоможуть вам визначити ваш бюджетний статут.

На рівні поверхні, реконструкція є відмінним способом, щоб дати вашій кухні, або ванній кімнаті підтяжку обличчя, без цінника. Концепція полягає в покритті, замінити старі елементи кімнати. Наприклад, ви можете відполірувати вашу ванну, або встановити декоративні візерунки на шафах для досягнення більш сучасного вигляду, так як зміна всього макета вимагає більше часу і коштів. Таким чином, якщо поточне розташування інтер’єру кімнати не влаштовує, це час для дзвінка експертам з ванної реставрації та ремонту сантехніки. Чистий, мінімалістський простір є останнім писком моди в ці дні. Для кухні, спробуйте стільниці з висувними ящиками, в які вбудовуються полиці, або вбудовану техніку. Вони будуть тримати речі організовано, залишаючи досить місця для роботи, розваг і відпочинку. З іншого боку, ви можете розглянути освітлені, дзеркальні шафи у вашій ванній кімнаті.

Функціональний дизайн, це прекрасна частина естетики, практичний дизайн є більш важливим. Подумайте, як ви будете використовувати простір і придумайте відповідний дизайн, який позбавляє від необхідності ходити то тут, та то там при приготуванні страв.

Підказка: краще взяти гладку, безшовну стільницю з вбудованою раковиною для миття овочів і міні-холодильник.

Рекомендую:

Наливні підлоги технологія Одного для ви прийшовши додому, глянувши на підлогу і чомусь вона вам не сподобалась, крива, в тріщинах, холодна і захотілося зробити ремонт, провести...
Советы по выбору кухонных шкафов.... На рынке представлено множество кухонных шкафов. Богатый выбор этих незаменимых предметов мебели обусловлен использованием разнообразных материалов. Ч...


Жилплоща Бюджет / Ванна / витрати / кімнати / Кухня / Планування / раковина / Ремонт /