13.09.2013 - orbk.net

Виставка японської еротичної гравюри — у Британському музеї.


сюнга картинкиАнглійська музей в Лондоні відкриє в жовтні виставку японських гравюр про сексуальні фантазії і втіхи XVII -XIX століть сходу. Колекція Сюнг ( еротична гравюра періоду Едо , 1603-1868 роки ) буде представлена тут уперше .

Практично , ця виставка — повномасштабне дослідження громадської і культурного контексту японської еротики , доповідає Newsru.com з посиланням на прес -службу Англійського музею.  Експонати надані збирачами і музеями Країни висхідного сонця , США та Європи. Сексапільна мораль мешканців представлялася дуже різноманітною — на гравюрах зображені і старі , і юні люди різної орієнтації , що використовують різні фетиші .

Сюнг в Країні висхідного сонця не один раз пробували заборонити і в кінці XVIII століття зробили незаконним. Але особисте життя залишалася недоторканним і сюнга картинки продовжували користуватися колосальним попитом у японців незалежно від статі і суспільного становища. За словами куратора виставки Тіма Кларка , самі гравюри коштували дуже недешево і їх могла для себе дозволити тільки еліта , зате популяції були доступні книжки з десятками ілюстрацій .

У зв’язку з темою виставки Англійський музей вперше ввів обмеження за віком : малюків до 16 років будуть допускати в зали з експонатами виключно в супроводі дорослих. Виставка Shunga — sex and pleasure in Japaniese art триватиме до 5 січня 2014 року. Ціна квитка — 7 фунтів (8,3 євро).

Рекомендую:

Який твій колір білизни (закономірність між кольо... Схильність жінки до носіння нижньої білизни певного кольору характеризує її сексуальні пристрасті. Якщо не розглядати такі випадки на зразок: «я не ...
Незаконне використання наркотиків, або проблеми за... Є деякі людські звички, які мають тенденцію перетворюватися в залежність. Залежність від наркотиків і алкоголю може бути небезпечна для життя. Однак, ...


Розваги / Суспільство гравюри / еротична / Лондон / Секс / Сюнг картинки / японська еротика /