23.01.2014 - orbk.net

АвтоЗАЗ в 2014 Році стає дешевше.


ЗАЗ Forzа Під новий рік кожен виробник бажає зробити приємно своєму покупцеві в двійні . Так само зараз в дилерській мережі компаніх « АвтоЗАЗ- сервіс » працюють особливі цінові препозиція , які поширюються на весь модельний ряд бренду ЗАЗ. Наступним чином , знижки на свіжоспечені машини ЗАЗ Forzа досягають 4000 грн. Разом з цим , при покупці автомобіля ЗАЗ VIDA цілком імовірно отримати бонус в 6 460 грн, як пише Newsmi.ru . Так само тривають невисокі ціни на «хіти» українського авторинку — моделі ЗАЗ Lanos та Sens , які продовжують бути загальнодоступними зі знижками до 7100 грн. До того вже запчастини не складно знайти.

Цілковитим «хітом» в оточенні абсолютно всіх легкових модифікацією на українському автомобільному ринку на кінець 2013 цього року з показниками реалізації не менше 5-и з половинкою тисяч автомобілів не припиняє залишатися ЗАЗ Sens.

Успіх моделі в оточенні співвітчизників — закономірний. У цей час ЗАЗ Sens являє собою самим загальнодоступним автомобілем у власному класі , цінове позиціонування якого стартує від 56 900 грн. Дальше в топ рейтингу потрапляє — ЗАЗ VIDA , власниками якого стали не менше 4000 українських сімей. Ціна моделі ЗАЗ VIDA в базовій комплектації — тільки лише 82200 грн.

Рекомендую:

Chevy Volt и Opel Ampera — будущее? Продажи Chevy Volt в США были довольно стабильными в течение последних нескольких месяцев, но и в Европе, Opel Ampera сестра Вольт была в тренде н...
Возрождение Aston Martin Vanquish 2014. Ура! После пятилетнего отсутствия Aston Martin Vanquish был возрожден. Однако его вид как модели 2014, означает конец для DBS,тут свежее новое купе за...


Авто 2014 / Авто / АвтоЗАЗ / ЗАЗ / знижка /