АвтоЗАЗ в 2014 Році стає дешевше.

ЗАЗ Forzа Під новий рік кожен виробник бажає зробити приємно своєму покупцеві в двійні . Так само зараз в дилерській мережі компаніх « АвтоЗАЗ- сервіс » працюють особливі цінові препозиція , які поширюються на весь модельний ряд бренду ЗАЗ. Наступним чином , знижки на свіжоспечені машини ЗАЗ Forzа досягають 4000 грн. Разом з цим , при покупці автомобіля ЗАЗ VIDA цілком імовірно отримати бонус в 6 460 грн, як пише Newsmi.ru . Так само тривають невисокі ціни на «хіти» українського авторинку – моделі ЗАЗ Lanos та Sens , які продовжують бути загальнодоступними зі знижками до 7100 грн. До того вже запчастини не складно знайти.

Цілковитим «хітом» в оточенні абсолютно всіх легкових модифікацією на українському автомобільному ринку на кінець 2013 цього року з показниками реалізації не менше 5-и з половинкою тисяч автомобілів не припиняє залишатися ЗАЗ Sens.

Успіх моделі в оточенні співвітчизників – закономірний. У цей час ЗАЗ Sens являє собою самим загальнодоступним автомобілем у власному класі , цінове позиціонування якого стартує від 56 900 грн. Дальше в топ рейтингу потрапляє – ЗАЗ VIDA , власниками якого стали не менше 4000 українських сімей. Ціна моделі ЗАЗ VIDA в базовій комплектації – тільки лише 82200 грн.

Рекомендую:

Автомобіль ЗАЗ FORZA. У грудні 2010 року Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАТ «ЗАЗ» входить до групи підприємств компанії «УкрАВТО». Українська Автомобільна Корпорація...
McLaren MP4-12C, 600 коней під капотом.... McLaren представила повний лист оноалених специфікацій до майбутнього спортивного автомобіля McLaren MP4-12C. Під капотом встановлений двигун 3,8 літр...