CES 2014 — Аналітичні дані.


CES 2014На Міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2014, яка пройде 7-10 січня в Лас-Вегасі, компанії з усього світу представлять свої новітні розробки. Створення новинок супроводжується постійним прагненням виробляти продукти, які відповідають поведінці та стилю життя людини. Це прагнення стало запорукою розробки революційних пристроїв і технологій. Наприклад, сенсорні екрани, які колись можна було побачити тільки в науково-фантастичних фільмах, тепер є невід’ємною частиною повсякденної реальності. Сьогодні можливості бездротового Інтернет-підключення й удосконалені сенсорні пристрої мають великий потенціал покращити життя сучасної людини за допомогою споживчої електроніки.

Аналітичні дані.

У своєму звіті компанія Cisco, світовий лідер у галузі мережевих технологій, припускає, що кількість пристроїв, підключених до Інтернету, збільшиться до 15 мільярдів протягом двох наступних років. Це вдвічі більше, ніж населення Землі в 2015 році. У дослідженні також ідеться про збільшення популярності планшетів, мобільних телефонів та іншої техніки з функціями «смарт».

Факт наявності більшої кількості пристроїв, об’єднаних між собою, ніж самих користувачів, отримав назву «Internet of Things» («Інтернет речей»). Це нововведення дає багато переваг для суспільства. Наприклад, створення більш складних інформаційних мереж сприяє розробці нових бізнес-моделей, спрощенню операційних процесів, мінімізації витрат і ризиків. Інтелектуальні пристрої можуть взаємодіяти й обмінюватися даними, виконуючи різноманітні завдання без втручання людини.

Щорічно дослідницька компанія Gartner публікує звіт «Hype Cycles», який демонструє рівні просування та зрілості різних технологій. Ці дані є також ефективним інструментом для вибору найбільш перспективних напрямків. У 2013 році ними стали:

Персональні екосистеми. Історично споживачі були обмежені існуючими платформами. Тепер же покупці можуть обирати технології, які відповідають їх бюджету, функціональним потребам і можливостям підключення до мережі.

Інтерфейси користувача. Користуватися мультифункціональними пристроями складніше, ніж технікою з однією-двома функціями. Тому особливу увагу отримала тема спрощення взаємодії користувача з різними пристроями.

Похожі записи:

Основные критерии выбора перфоратора.... Подбирая для себя перфоратор, нужно обязательно посмотреть предельный диаметр отверстия в твердых материалах, какой он в...
Ключевые аспекты выбора инструмента в зависимости от человеч... 1. Инструмент не дорогой - в главном, это инструмент для дома и мелкой работы по требованию на хозяйстве. Рабочий инстр...
Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.... Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання. Якщо в будинку нестабільне енергопостачання, стабілізатор напруги...
Правовласники подали до суду на розробників електронних книг... Російська компанія "Книга на вимогу" і літературна агенція "ФТМ" оформили позов до українського виробника пристроїв для ...