«Голодні ігри : І спалахне полум’я » – перегляд та відгуки .

Недавно була примєра фільму «Голодні ігри : І спалахне полум’я » (англ. « The Hunger Games : Catching Fire » ) – кінофільм кінорежисера Френсіса Лоуренса за відомим романом Сьюзен Коллінз « І спалахне полум’я » , сіквел кінофільму «Голодні ігри ». Протягом святкового туру переможців 74 – х ігор , Піт і Катнісс оголошують про заручини , їх весілля робиться подією, що бурно обговорюється.

Настає проміжок часу ювілейних 75 -х Голодних ігор, а саме Квартальної бійні , що проводиться всякі 25 років , для того, щоб освіжити пам’ять про людей , сгинувших протягом повстання. Цього разу, для того щоб вселити , що в тому числі і найміцніші не повинні чинити опір Капітолію. Жнива проводяться поміж вже існуючими чемпіонами. І вже все підлаштовано наступним чином , що Піт і Катнісс повинні повернутися на ще один тур Голодних ігор.

Але після перегляду появляеться ось таку думку :

Відчуття – двояке як пише fooz.ru музичне видання. Начебто і сподобалося , і спецефекти вище кожних похвал , але! Кінофільм промчав на дисплеї і більшу частину моментів ( важливих власне кажучи) порушувалися побіжно : розтягнута перша половина і стиснутий кінець . Вирішальна виконавиця ролей , не беру до уваги як інших , але злегка не управлялася з роллю в тому числі і « нібито закоханої » , при всьому бажанні в бойовому задумі блищала . 2 -а частина в значній мірі поступається ( зазнає поразки ) за смисловим змістом першої . Не кажу, чи пішли б в 2- й раз.