14.01.2014 - orbk.net

Ремонт квартири. Проект реконструкції ванної кімнати.

Поділитися:

ремонт ванныЯкщо ви хочете зробити ремонт квартири, або будинку , але ви знаходитесь на обмеженому бюджеті , ви можете розглянути для початку проект реконструкції ванної кімнати. Якщо у вас у ванній іржаві труби , брудні і посірілі від часу туалети та раковини , або старі і застарілі шпалери на стінах , то зробивши кілька невеликих змін , можна забезпечити справжнє перетворення, яке ви хочете. Модернізація може здатися величезним трудом і занадто дорогим задоволенням , але слідуючи декільком простим радам , ви можете принести в свій будинок нове дихання .

Ремонт квартири , а саме ванної кімнати , є одним з найпростіших способів , для початку ремонту з оновлення всього вашого будинку. Всім відомо ,що косметичний ремонт квартири один з простих і ефективних способів оновити свій простір . Основні розтрати підуть на сантехніку , такі як туалет і раковина , але потрібна можливо буде банка фарби , деякі кисті і валики , не особливо вдарять по кишені. Новий шар фарби навіть може змусити вашу ванну кімнату виглядати більшою . Витратьте час , щоб наклеїти малярську стрічку на поверхні які не преба фарбувати, що дозволить зробити всю роботу акуратно. Для більш серьйознішого ремонту потрібно буде звичайно купити набагато більше будматеріалів, а це і клей, цемент, плитка керемічна, наповнювач для швів (фуга), це звичайно буде дороще, але і ефект буде кращий.

Світильники є ще одним недорогим елементом у ванній кімнаті , щоб зробити ваш простір новим. Купуйте нові дверні ручки , нові світильники , змішувачі , душ. Ви можете навіть знайти старі і старовинні світильники в Інтернеті, або в місцевих магазинах за набагато доступною ціною , ніж нові . Крім того , старовинні світильники можуть принести унікальний стиль у вашу ванну кімнату. Якщо вони не збігаються з вашим стилем , ви завжди можете їх чим-небудь прикрасити , так, щоб вони відповідали зовнішньому вигляду вашого простору . Після свіжої фарби і нової сантехніки , нові підлоги будуть дійсно доречні. Установка нової плитки на підлогу набагато простіше , ніж ви думаєте. Крім того , роблячи це самостійно можете заощадити купу грошей.

Рекомендую:

Ваше ограниченное пространство жизни может быть лу... Если вы живете в таком месте, где каждый клочок пространства в большом почете, то вы должны убедиться, что вы оптимально используете каждую область жи...
Хорошая российская мебель для ванной комнаты.... Когда нужно решить дизайнерские задачи, нам всегда приходит на помощь мебель. Но о мебели для ванной комнаты нужно всегда говорить отдельно, так как о...

Жилплоща Ванна / Дизайн-проект / Клей / плитка керемічна / Проект / цемент /