17.01.2014 - orbk.net

Реставрації зубів.


Реставрації зубів.Карієс є серйозною проблемою охорони здоров’я в Сполучених Штатах і так само у всьому світі. Є мільйони людей , які в даний час мають активні хвороби в їх ротах , які повинні бути предметом турботи . Найкраще, що ви можете зробити для свого здоров’я в порожнині рота , щоб запобігти хворобам , це першим ділом хороша гігієна порожнини рота , тому що як тільки у вас є проблемма , вона переходить в обов’язок піклування стоматолога.

Стоматолог буде використовувати спеціальну бормашину , щоб викопати каріозні поразки і використовувати різні розчини — пломби , щоб заповнити отвір , де відбувається розпад зуба. Коли це відбувається , ви , ймовірно , повинні прийняти рішення про те , який матеріал , який ви хочете , щоб використовував стоматолог .

Існують 2 основних типи якісного наповнювача , які стоматологія може використовувати для заповнення порожнини: фотополімерні або звичайні пломби. Обидва матеріали успішно використовуються при відновленні функції та анатомії зубів вже довгі роки , але багато людей вважають за краще фотополімерні пломби , тому що вони більш відповідає кольору природних зубів і є більш міцними матеріалами. Це величезна перевага для більшості людей , так як вони не хочуть , щоб всі , знали , що у них було -яке лікування чи реставрація зубів. Фотополімерні пломби , як правило , дорожче , ніж звичайні , тому для простих людей з малим сімейним бюджетом , вони не по кишені.

Є багато різних маніпуляцій , які можна зробити з фотополімерним матеріалом. Самим ідеальним варіантів реставрації зубів традиційно є вініри , які виготовляються з порцеляни і можуть бути дуже дорогими , але стоматологи нашого часу можуть зробити ідеальну усмішку і з фотополімеру за набагато нижчою ціною. Фотополімер не буде настільки ж міцним і естетичними , як його колега фарфор , але дозволить вам змінити форму, або зовнішній вигляд зуба , або наростити зламаний зуб , змінити зуби в кольорі , або що-небудь, що вам просто не подобається. Поговоріть з вашим стоматологом про ці процедури , щоб переконатися в тому , що ви маєте право на ідеальну посмішку.

Рекомендую:

Народна медицина та Сучасна медицина.... Скільки часу проходить, з’являються нові технології в медицині, люди змінюють свої погляди, але досі цікавляться народними методами лікування. Сучасна...
Видалення зубного каменю. Навіть при систематичній чищенні зубів важко уникнути утворення на їх поверхні тонкої плівки нальоту. Наліт не встигає закріплюватися і завдавати шкод...


Здоров'я зуб / карієс / пломби / фотополімерні /