Стівен Спілберг здійснив щедрий подарунок Музею кіно!


Стівен СпілбергСтівен Спілберг і глава відомої студії DreamWorks Animation Джеффрі Катценберг пожертвували по 10 млн. американських доларів Музею кіно , який є власністю Кіноакадемії Америки. Про таке йдеться в прес- релізі який опублікований був .

У важливому документі спостерігається , що в подяку за такий щедрий дар дві галереї Музею будуть найменовані на честь благодійників . « На велику користь тае величезну насолоду ми вирышили з Джеффрі прийти на допомогу споруди музею , який буде вшановувати , зберігати і поширювати шедеври світового кінематографа» , — коментував свій намір Стівен Спілберг.

Варто відзначити про те , що кампанія по збору коштів на ще один Музей кіно стартувала в 2012 році. Тільки лише передбачається залучити в межах 300 млн. американських доларів. П’ятдесят відсотків з даної необхідної суми вже зібрана .

Керівниками кампанії вважаються досить відомі голлівудські актори Том Хенкс і Аннетт Бенінг .

Похожі записи:

Потрапили в одну камеру розбійник і хакер.... Потрапили в одну камеру розбійник і хакер. Розбійник: - Я ось сиджу за пограбування магазину ... А ти за, що сидиш? Х...
Анекдоти і знову в усьому були винні євреї .... - Ви звідки ? - З Ізраїлю. - О , тоді вам дуже сподобається цей сир . - Чому ? - На нього 30 % знижка. - Сема , а...
Теги до запису: