03.01.2014 - orbk.net

Вдосконалений Smart TV від LG Electronics.

Поділитися:

лж-смартНа торішній виставці CES 2013 компанія LG Electronics оголосила про розширення можливостей технології Smart Control у сфері Home Entertainment. Зокрема, мова йшла про вдосконалення Smart TV, його функцій підключення до Інтернету і пульт Magic Remote. Дані технології були представлені під гаслом «Легко використовувати, легко насолоджуватися, легко підключити».

Основними вбудованими функціями Smart TV є Tag On і Second Screen, які дозволяють ділитися контентом з мобільними пристроями. Приклавши смартфон з підтримкою NFC і Miracast до мітки Tag On на телевізорі, необхідні додатки закачуються і встановлюються на телефон. Після цього трансльовані на ТБ програми можна переглядати з екрана мобільного пристрою. А власники смартфонів LG G-серії можуть відображати контент – починаючи від ігор до відео і фото – завдяки функції дзеркального відображення, яка встановлена в SMART TV.

Вдосконалений пульт Magic Remote розпізнає голос і здатний виконувати різні завдання за командою власника. Управляти телевізором можна і за допомогою простих рухів руки, жестів або спеціального коліщатка. Смартфони і планшети також можна використовувати в ролі дистанційного пульта завдяки безкоштовному додатку LG TV Remote для пристроїв на Android і iOS.

Рекомендую:

LG Electronics конфіденційність та бізнес.... LG Electronics розширює можливості  корпоративних мобільних  пристроїв за допомогою  надійної партнерської  екосистемиСАН-Дієго, Каліфорнія, CTIA ...
Компанія LG Electronics влаштувала свято для дітей... 22 квітня 2011 – Компанія LG Electronics у рамках розвитку напрямку  корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) провела соціальну акцію у Ч...

Технології Lg / Smart TV / Відео / Цікаві Фотографії /