03.01.2014 - orbk.net

Вдосконалений Smart TV від LG Electronics.


лж-смартНа торішній виставці CES 2013 компанія LG Electronics оголосила про розширення можливостей технології Smart Control у сфері Home Entertainment. Зокрема, мова йшла про вдосконалення Smart TV, його функцій підключення до Інтернету і пульт Magic Remote. Дані технології були представлені під гаслом «Легко використовувати, легко насолоджуватися, легко підключити».

Основними вбудованими функціями Smart TV є Tag On і Second Screen, які дозволяють ділитися контентом з мобільними пристроями. Приклавши смартфон з підтримкою NFC і Miracast до мітки Tag On на телевізорі, необхідні додатки закачуються і встановлюються на телефон. Після цього трансльовані на ТБ програми можна переглядати з екрана мобільного пристрою. А власники смартфонів LG G-серії можуть відображати контент – починаючи від ігор до відео і фото – завдяки функції дзеркального відображення, яка встановлена в SMART TV.

Вдосконалений пульт Magic Remote розпізнає голос і здатний виконувати різні завдання за командою власника. Управляти телевізором можна і за допомогою простих рухів руки, жестів або спеціального коліщатка. Смартфони і планшети також можна використовувати в ролі дистанційного пульта завдяки безкоштовному додатку LG TV Remote для пристроїв на Android і iOS.

Рекомендую:

Екологічна вбудована техніка LG — індивідуа... Компанія LG Electronics (LG) представила на міжнародній  виставці IFA 2011 нову концепцію вбудованих кухонь – «Моя особлива кухня». Стильна вбудована ...
Пральні машини LG 6 Motion з функцією обробки паро... КИЇВ, 12 квітня, 2011 - Компанія LG Electronics (LG) представляє на українському ринку нове покоління парових пральних машин з інверторним прямим прив...


Технології Lg / Smart TV / Відео / Цікаві Фотографії /