25.02.2014 - orbk.net

Цегла є одним з найстаріших будівельних матеріалів.

Поділитися:

цеглаГрати з різними формами будівельних і конструкційних матеріалів є частиною роботи у архітектора. Багато факторів , такі як гаманець , клімат , клієнт , доступність матеріалів локально і транспортних засобів , а також тип структури і т.д. впливають на рішення, прийняте під час здійснення архітектурних послуг CAD і на матеріали яких будуть використані. Цегла є одним з найстаріших будівельних матеріалів і все ще у використанні, хоча сталеві та залізобетонні конструкцій були дещо обмежені щодо цегляних конструкцій, але з кінця дев’ятнадцятого століття висотні споруд із залізобетону стали нормою як у будівництві так і коли відбувається ремонт будинків. Якщо вас цікавить транспортування матеріалів з одного регіону в інший тоді залізничний транспорт найкраще, докладніше можна дізнатися ось тут — http://neolit.ua/traffic/gdperevozki компанія «Неоліт» доставить вам груз в будь-яку точку як України так і СНД.

Висушені на сонці цеглини з глини, можливо були вперше використані близько шести тисяч років тому в Єгипті , так як люди шукали будівельний матеріалу, який славився б міцністю, твердістю і термостійкістю. Крім того , глина була легко доступна і з таких цеглин були зроблені невеликі будинки, з якими людина могла впоратися легко. З розвитком техніки люди почали використовувати печі для випалювання цегли , щоб дати їм більше міцності. Стародавні споруди з Ура в Єгипті , Римі , Адріана , Ісфахані і Тегерані в Ірані і різних населених пунктів цивілізації долини Інду в Індії показують технологічні досягнення цих людей.

Західна Європа почала використання цегли в якості будівельного матеріалу в середньовічний період , можливо для захисту своїх міст від пожеж , які були звичайним явищем в ті дні . Через катастрофічні пожеж , які знищували цілі міста , європейські середньовічні поселення змушених були відсунутися від дерева до цегли.

Рекомендую:

Парламентські вибори в Україні 2012.... КИЇВ - Увага багатьох прикута до відбувшихся в неділю парламентських виборів в Україні - країні, що розривається між Європейський Союзом і Росією. Для...
Камбоджа отримала сто українських танків і бронетр... Камбоджа 20 вересня 2010 отримала партію зі ста українських танків і бронетранспортерів, пише газета Phnom Pehn Post. Бронетехніка прибула в порт Сіан...

Жилплоща / Факти будівельні матеріали / Україна / Цегла /