Імміграція в США.

флаг СШАУ багатьох містах Сполучених Штатів є історії з іммігрантами : Нью- Йорк та Сан -Франциско особливо найвідоміші в цьому відношенні. Околиці в Філадельфії , добре відомі були в 19 -й столітті з притоку італійських , ірландських , польських і німецьких іммігрантів після чого Філадельфія стала великим промисловим центром Сполучених Штатів.

Імміграція продовжує залишатися гострою проблемою в країні донині і саме тому багато адвокатів у Філадельфії по імміграційних питаннях досі мають роботи повні руки.

Одним з найбільш важливих переваг роботи з імміграційним адвокатом є знання , яке він або вона має в плані імміграційних законів країни. Ці закони можуть бути дуже складними для деяких людей і саме тому деякі люди просто не можуть обійтися без адвоката , щоб не бути в якості нелегальних іммігрантів. Нижче наведені деякі з послуг , які представляють юристи в імміграційних питаннях.

1 . Заява на громадянство. Одна з найбільш поширених причин для роботи з імміграційним юристом , це отримання повного громадянства в США ( також відома як натуралізація ), яка може зайняти багато часу без належної правової допомоги. Даний юрист гарантує , що клієнт представляє необхідні документи у встановлені терміни до відповідних органів , що сам процес буде дотримуватися відповідних федеральних законів , як Патріотичний акт 2001 року.

2 . Клопотання про надання притулку.

3 . Тимчасовий вид на проживання. Це характерно для іноземних робітників яким потрібна робота в америці та студентів , які хочуть проживати в країні протягом короткого часу. Однак , це може також застосовуватися до американців , які хочуть працювати або вчитися в інші країні , особливо якщо імміграція в цій країні і закони дуже відрізняється від США .

Tags: , , ,