Імміграція в США.

флаг СШАУ багатьох містах Сполучених Штатів є історії з іммігрантами : Нью- Йорк та Сан -Франциско особливо найвідоміші в цьому відношенні. Околиці в Філадельфії , добре відомі були в 19 -й столітті з притоку італійських , ірландських , польських і німецьких іммігрантів після чого Філадельфія стала великим промисловим центром Сполучених Штатів.

Імміграція продовжує залишатися гострою проблемою в країні донині і саме тому багато адвокатів у Філадельфії по імміграційних питаннях досі мають роботи повні руки.

Одним з найбільш важливих переваг роботи з імміграційним адвокатом є знання , яке він або вона має в плані імміграційних законів країни. Ці закони можуть бути дуже складними для деяких людей і саме тому деякі люди просто не можуть обійтися без адвоката , щоб не бути в якості нелегальних іммігрантів. Нижче наведені деякі з послуг , які представляють юристи в імміграційних питаннях.

1 . Заява на громадянство. Одна з найбільш поширених причин для роботи з імміграційним юристом , це отримання повного громадянства в США ( також відома як натуралізація ), яка може зайняти багато часу без належної правової допомоги. Даний юрист гарантує , що клієнт представляє необхідні документи у встановлені терміни до відповідних органів , що сам процес буде дотримуватися відповідних федеральних законів , як Патріотичний акт 2001 року.

2 . Клопотання про надання притулку.

3 . Тимчасовий вид на проживання. Це характерно для іноземних робітників яким потрібна робота в америці та студентів , які хочуть проживати в країні протягом короткого часу. Однак , це може також застосовуватися до американців , які хочуть працювати або вчитися в інші країні , особливо якщо імміграція в цій країні і закони дуже відрізняється від США .

Рекомендую:

Імміграція до Канади 2013. Імміграція до Канади завжди була найбільш «переважним» варіант для Українських жителів унаслідок того, що тут зростаюча економіка, налагоджені інфраст...
Де найкраще жити? Американський журнал Newsweek опублікував рейтинг найкращих країн світу, в якому оцінювалася ситуація по ста державам. За даними рейтингу, жити найкра...