09.02.2014 - orbk.net

Індуїстські шлюби.


Індуїстські шлюби.Брак є одним з найбільших ритуалів родючості серед відомих в індійській культурі та й в усьому світі теж . Коли дві людини одружуються , за згодою, де вони вирішили народжувати і виховувати дітей.

Індуїстські шлюби проголошують в цьому ідею зближення енергій і мощення шляху до нового творіння . Для цього , чоловік і жінка сила продовження роду розглядається як священна чеснота. Для того , щоб шлюбний вік був плідним і процвітаючим. Багато хто священний проводять ритуал і цей ритуал родючості освячується з метою зв’язати закоханих узами священного шлюбу між ними.

Найбільш ранні ритуали родючості серед індусів датовані Хараппскою цивілізацією , де люди поклонялися глинянні фігурі богині — матері , яка представляла родючість. Кілька фалічних символів, що представляють богів в сидячому положенні і що носять роги бика (бик будучи універсальним символом чоловічої потенції ) також були знайдені в місцях цивілізації долини Інду.

Оскільки світ розвивається і стародавні цивілізації продовжують шлях до сучасного суспільства , шлюб почав розглядається, як обов’язкова церемонія , перш ніж жінка могла зачати дитину. Крім того , ідея шлюбу була здійснена за допомогою думки про необхідність розвитку сім’ї та передачі права на спадщину , щоб сім’ї могли отримати спадкоємців .

Рекомендую:

Європа відзначає 65-річчя закінчення Другої світов... У суботу 8 травня лідери держав Західної Європи відзначили 65 річницю з дня закінчення Другої світової війни. У неділю 9 травня урочистості більш широ...
Чи є ваш шлюб Міцним навічно?... Будь без особливих проблем людина може вийти заміж, але шлюб який ви хочете мати? Так само кожна людина може мати своїх дітей, але який результат ви о...


Суспільство Індія / індуси / ритуал / Церемонія / Цивілізація / Шлюб /