Індуїстські шлюби.

Індуїстські шлюби.Брак є одним з найбільших ритуалів родючості серед відомих в індійській культурі та й в усьому світі теж . Коли дві людини одружуються , за згодою, де вони вирішили народжувати і виховувати дітей.

Індуїстські шлюби проголошують в цьому ідею зближення енергій і мощення шляху до нового творіння . Для цього , чоловік і жінка сила продовження роду розглядається як священна чеснота. Для того , щоб шлюбний вік був плідним і процвітаючим. Багато хто священний проводять ритуал і цей ритуал родючості освячується з метою зв’язати закоханих узами священного шлюбу між ними.

Найбільш ранні ритуали родючості серед індусів датовані Хараппскою цивілізацією , де люди поклонялися глинянні фігурі богині — матері , яка представляла родючість. Кілька фалічних символів, що представляють богів в сидячому положенні і що носять роги бика (бик будучи універсальним символом чоловічої потенції ) також були знайдені в місцях цивілізації долини Інду.

Оскільки світ розвивається і стародавні цивілізації продовжують шлях до сучасного суспільства , шлюб почав розглядається, як обов’язкова церемонія , перш ніж жінка могла зачати дитину. Крім того , ідея шлюбу була здійснена за допомогою думки про необхідність розвитку сім’ї та передачі права на спадщину , щоб сім’ї могли отримати спадкоємців .

Рекомендую:

Почему распашные ворота в Астане лучший вариант дл... Индия как и Казахстан является известна в мире не только как туристическая страна но и одним из значительных секторов, который получил имя и славу на ...
Європа відзначає 65-річчя закінчення Другої світов... У суботу 8 травня лідери держав Західної Європи відзначили 65 річницю з дня закінчення Другої світової війни. У неділю 9 травня урочистості більш широ...