Підготовка до операції по збільшенню грудей — нюанси.

увеличение грудиЗбільшення грудей є метод розширення грудей за допомогою імплантатів. Імплантати вводиться через невеликий непомітний надріз. Вони можуть бути розміщені за грудними м’язами або позаду грудної тканини. Ця процедура використовується для пацієнтів з невеликими, або нерівними грудьми або пацієнтів , які втратили об’єм грудей через вік , вагітність, або годування груддю.

Підготовка до операції по збільшенню грудей може бути напруженим часом для пацієнта , але підготовка до процедури може допомогти вам провести більш гладку операцію і легший період відновлення. Підготовка до операції включає суворе дотримання інструкцій пластичного хірурга.

Так само ви повинні знати. У дослідженнях Американської ради з пластичної та реконструктивної хірургії , йдеться , що грудні імплантати не викликають рак грудей на основі поточних досліджень . Так само не існує статистично доведених причин пов’язаних з між грудними імплантатами аутоімунних захворювань. Однак , число зареєстрованих випадків аутоімунного захворювання з силіконовим збільшенням грудей були зареєстровані. Після збільшення грудей ви завжди зможете знайти відповідний бюстгальтер на yollo.com.ua/store/woman/bjustgaltery/bez_karkasov на любий смак та розмір.

Перед операцією Ваш пластичний хірург може попросити вас зробити наступне:

Пройти медичне обстеження.
Зробити мамографію до операції і ще раз після операції , щоб допомогти виявити будь-які майбутні зміни в тканинах молочних залоз.
Кинути палити задовго до вашої операції по збільшенню грудей
Уникайте пити аспірин , протизапальні препарати і трав’яні добавки , оскільки вони можуть посилити кровотечу .
Скажіть вашому лікареві все про ліки які ви в даний час приймаєте. Строго дотримуйтесь вказівок вашого лікаря і не приймайте забороненyі ліки протягом декількох тижнів до процедури.
Їжте здорову їжу і уникийте вживання алкоголю за кілька днів до вашої процедури.
Не робіть енергійні вправи кілька днів до процедури по збільшенню грудей.
Носіть зручний вільний одяг.
Обговоріть детально процедуру з вашим особистим лікарем.

Зміст цієї сторінки носить загальний характер і тому не може бути застосоване індивідуально. Будь ласка проконсультуйтеся з лікарем перш ніж приймати якісь дії .

Рекомендую:

Операція катаракти. Око людини є найбільш складною і делікатною частиною тіла. Через свою складність, точності технології для лікування захворювань очей, таких як катарак...
Приходить Дід МОРОЗ до психіатра і розказує: Анекд... Приходить Дід МОРОЗ до психіатра і каже: - Лікарю, допоможіть! Я в себе не вірю ... - Лікарю, я горілочку зможу пити? - Ні. - А спіртік? - Ні в...