Інтеграція соціальних систем для просування свого бренду та навігація.

Включення соціальних медіа. Ваші всі соціальні медіа канали і веб- сайт повинні працювати плавно та разом , для просування вашого бренду , що може бути хороша оптимізація сайту. Інтеграція соціальних систем має сенс. Не забудьте включити видимі кнопки соціальних сайтів у вашому дизайні. Доброю практикою є , щоб ці кнопки повинні були представлені на верхній , нижній частині або уздовж боку вашої домашньої сторінки. Посилання або кнопки , повинні утримуватися в навігації сайту , за якими користувач переходить від сторінки до сторінки , так як це є оптимальними і це теж оптимізація сайту. Для тих кого цікавить швидка та ефективна раскрутка страниц facebook раджу звернутись до агенства «Красный Слон».

Великі , якісні зображення можуть пройти довгий шлях і послужити вам хорошу службу. Зображення говорять голосніше , ніж слова і саме тому це, здається , досить велика тенденція в веб- дизайні. Захоплення уваги відвідувачів з красивими образами. Використання фотографій у якості елементів дизайну також є відмінним способом додати особистий контакт і дають унікальне почуття вашого сайту. Ви можете використовувати фотографії в якості фону , в заголовку , як центральний елемент і багато іншого.

Елементи сайту дуже важливий етап процесу веб-розробки. Прототипом є скелетна презентація, або план того , де знаходиться основна структура макета сторінки і навігаційної схеми сайту , а також життєво важливі компоненти сайту. Це дозволяє як агентствам так і клієнтам , побачити , де різні елементи дизайну веб-сайту збираються , їх пропорції , і як вони працюють. Створіть свій каркас з використанням відтінків сірого і з блоками тексту. Основна ідея тут полягає в простоті, щоб не загрузнути у використанні елементів дизайну , такі як колір і текстура , так що клієнт може по-справжньому зрозуміти важливість того , які елементи сайту, не відволікаючись на естетику. Використовуйте ясні , стійкі і зручні навігації. Розміщення навігації вашого сайту диктує скільки часу відвідувач буде зацікавлений сайтом вашого бренду .

Навігаційна структура повинна бути чистою , послідовною і легко доступною для ідеальної взаємодії з користувачем .