04.03.2014 - orbk.net

Сухофрукти і користь для організму.

Поділитися:

сушкаСушка та збереження фруктів , як відомо , в історії протягом тисячоліть , це один з найбільш ранніх форм збереження їжі . Цей метод забезпечення того , щоб фрукти які можуть втратити термін придатності могли бути можливі до харчування довгий час і практикується в більшості країн Близького Сходу та Азії.

Довге спекотне літо і сухі сезони в цих країнах ідеально підходять для зневоднення плодів і видалення з їх змісту води. Таким чином , вони залишаються їстівними протягом декількох місяців, або навіть років і можуть бути корисні при врегулюванні ваги, в українські кухні їх часто використовують в сододощах, при дотримання дієт, та смачному узварі який можна скоштувати відвідавши ресторан «Могорыч» http://mogorich.ua/ смачна українська кухня тут буде кожному до смаку.

Сухі фрукти мають високу поживну цінність і природний вміст цукру , що робить їх ідеальними продуктами для подорожей. Насправді в сучасному світі користуються популярністю різні типи сухих фруктів , а так само горіхи , насіння і т.д. Вони були цінним джерелом живлення і енергії для древніх мандрівників та спортивних -персон. Навіть у Стародавньому Римі , сухофрукти віддавалися в якості призів успішним спортсменам.

Сухофрукти дуже корисні для здоров’я , так як вітаміни , кальцій і мінеральних речовин збільшуються з сушкою , а низький вміст натрію робить їх ідеальними для споживання людьми з гіпертонією і серцево- судинними захворюваннями. Вони також містять важливі антиоксиданти і мікроелементи , які уповільнюють старіння і зміцненню здоров’я кісток та зростання.

Сухі фрукти , такі як сухі сливи або чорнослив мають високий вміст пектину , який знижує рівень холестерину. Вони також відмінно підходить для травлення , сприяють здоров’ю порожнини рота і управлінню ваги.

Рекомендую:

Ця Ефективна дієта — допоможе боротися із за... Лимон допоможе боротися із зайвою вагою!З наближенням весни кожна жінка замислюється про свою фігуру, адже скоро літо і хочеться, вийшовши на пляж...
Картопля від нетравлення шлунка, лікування порушен... Якщо ви страждаєте від хронічного нетравлення шлунку, то не поспішайте підсаджуватися на сильні ліки. У ході дослідження вдалося встановити, що звичай...

Здоров'я Дієта / Кухня / сухофрукти / сушка / Українська / фрукти /