Що означають різні цикли для пральної машини?

пральна машинаРізні пральні цикли машини корисні у багатьох відношеннях. Деякі цикли допомагають економити енергію , деякі зберігають ніжну тканину , деякі видалення стійких плям та інші невеликі плями. Вибір на деяких сучасних машинах настільки неймовірний , що він може виявитися досить непростим завданням , намагаючись зрозуміти їх. Крім того , різні моделі мають різні настройки. Було б чудово , якби була одна велика кнопка « ПРАТИ » , так , щоб ні про, що не думати , а машину вибрала ту , що краща. Але поки подібного немає , але як би було добре якщо було б така пральна машина купити яку напевно б бажали багато як ствержуе стаття на http://www.buildbox.biz/. Так от давайте охарактеризуємо кілька простих типів циклів .

Нічний цикл : Це означає , що машина не зіллє воду в нічний час , як це було б в інших циклах. Це необхідно для запобігання складок на одязі за ніч .

Делікатне прання : Цей цикл використовується при пранні делікатних предметів одягу , таких як вовняні джемпери , шовкові вироби та одягу яка містить 40 % або більше бавовни. Цей цикл також хороший для видалення злегка забарвленої одягу.

Замочування : Це більш важке навантаження . Використовується для видалення складних плям і засохлого на одязі бруду.

Цикл попереднього прання : Це знову придумано для сильно забрудненої білизни , для видалення засохлого бруду перед основним пранням .

Дуже швидкий цикл : Це варіант для злегка забрудненої білизни та одягу.

Супер полоскання : Це полоскання є корисним для людей з алергією на миючі засоби. Додаткові полоскання , як правило , для синтетики , для бавовни , забезпечує видалення надлишку миючого засобу. Супер полоскання не підходить для делікатних тканин.

Інтенсивне прання : Інший популярний термін для циклу прання одягу , ідеально підходить для сильно заплямованого одягу.

Швидке прання: Це швидкий 15-30 хвилинний цикл для невеликого навантаження злегка брудних речей ; ідеально підходить для робочого одягу .

Я сподіваюся , що ці пояснення можуть допомогти в майбутньому вам розібратися з новою пральною машиною.

Рекомендую:

Пральна машина (Пралка) – Доп. функції.... Крім звичайного діапазону функцій і програм, величезна чисельність моделей стіралок дають доп функції. Напевно, найвідоміша новації крайнього часу ...
Компанія LG Electronics представила нові моделі по... ПАРИЖ, 17 травня 2011 – У знаменитій Ейфелевої вежі, з якої відкривається чудовий вид на Париж, у присутності понад 150 дилерів і провідних фахівців г...