12.06.2014 - orbk.net

iPress.ua посів шосте місце у рейтингу найавторитетніших ЗМІ України.


новостиРейтинг ТОР-15 ЗМІ України серед лідерів думок.

Компанія NOKs Fishes, яка займається репутаційним аналізом медіа, провела незалежне дослідження серед 70 засобів масової інформації про те, яким медіа найбільше віддають перевагу opinion leaders в Україні.

Про це пише «ЛІГАБізнесІнформ«.

За підсумками медіадослідження, інформаційне агентство «ЛІГАБізнесІнформ» очолило рейтинг ТОР-15 ЗМІ України серед лідерів думок (opinion leaders).

Щоб проаналізувати ставлення до 70 видів ЗМІ, компанія провела опитування серед чотирьох експертних груп: політики, громадські активісти, медіаменеджери та представники креативного класу.

«ЛІГАБізнесІнформ» визнано лідером за сумарним коефіцієнтом підрахунку в категоріях: компетентність, об’єктивність, оперативність, повнота інформації, власник.
Під час дослідження дійшли висновку, що інтернет стає основним джерелом інформації для всіх типів ЗМІ (сайти газет, журналів, радіо і ТБ-каналів). Головні вимоги, що пред’являються лідерами думок до ЗМІ — це компетентність, об’єктивність і повнота інформації.

Лідери думок цікавлять як універсальними новинними сайтами, так спеціалізованими онлайн-ресурсами.

Рекомендую:

Главные ключи к развитию бизнеса в эпоху интернета... Один из главных ключей к развитию бизнеса в этой эпохи интернета является профессиональное SEO. Поисковая оптимизация предлагает бесчисленные преимуще...
100 найкращих запитів до сайта місяця.... Види освітлення виробнича характеристика чому небо блакитне гарні статуси класифікація білків наркотики це полові органи чоловіка сама ба...


Інтернет Власник / ЗМІ України / компетентність / об'єктивність / оперативність / повнота інформації / Рейтинг /