OLED телевізор з вигнутим кіноекраном від LG.

1-й на світі OLED телевізор з вигнутим кіноекраном від LG покликаний відкрити новоявлену еру в телевізійному стайлинге і зробити прорив у вигляді подачі зображення. Плавно вигнутий екран новаторського телевызора від LG творить відчуття повного занурення глядача в зображення, так як поверхня кіноекрана рівновіддалена від очей. Це нововведення знімає проблему спотворення картинки і зміщення деталізації по краях.

У дизайні нового OLED тв від LG в хід йде спеціально створена для цієї моделі оригінальне за власною побудовою кришталева підставка. Завдяки ілюзорної системи підставки Crystal Stand може здатися на перший погляд, ніби телевізор ширяє в атмосфері, що дає можливість до того ж більше зануритися в світ на екрані. Якщо порівняти з його попередником LG-47LM960V якого пропонує магазин Фокстрот то різниця відчутна, але теж заслуговує на увагу. На тому тижні сам собі купив у них такий телевізор тепер з дому ні ногою, все ні як не можу насолодитися якістю картинки.

Насолоджуйтеся в цьому OLED телевізорі не тільки можна лише чудовим зображенням, а й кристально чистим звуком на абсолютно будь-якій гучності, завдяки двом вмонтованим плівковим якісним динамікам LG Clear Speakers.

Ця модель не має в принципі втрат контрастності і має прекрасну чіткість зображення по краях екрану, що дає можливість глядачеві дивитися його буквально з будь-якої точки кімнати. Не кажучи вже про те, що, завдяки технології від LG поліпшення передачі кольору картинка на екрані залишається насиченою та яскравою.

У даній ТВ моделі вже вбудований WiFi-модуль, що дає можливість використовувати всі принади функції Smart TV без додаткових проводів.

Основна маса прогресивних телевізійних приймачів володіють спеціальні режими звучання, які застосовуються при перегляді телешоу, кінофільмів, спортивних програм і т.д. І тому в даній моделі телевізора використовується автоматизований режим налаштувань Smart Sound, який сам підлаштовується до кращої манери звучання щодо того, що йде на екрані.