04.06.2014 - orbk.net

Ваш інтер’єр спальні .


спальніПрикраса сучасними меблями в спальні є знаходженням правильного балансу між модним і затишним. Сучасне ліжко має чисті лінії і прості елементи та може відповідати мінімалізму, або перехідному стилю. Якщо ви змішуєте старовинні акценту та хочете змінити на сучасні деталі , вам потрібно в спальні наприклад центрироваться на сучасному ліжку так як є воно відмінним місцем для початку .

Узголів’я визначатиме стиль вашої спальні.

Якщо ваше ліжко не має спинки , то великий шматок стіни і елементи мистецтва над ліжком будуть одним з центром кімнати. Для спинок ж матеріали варіюються від багато кованого заліза до шкіри , але дерев’яні спинки є універсальні відправні точки для дизайну інтер’єру , про єтом можна більше почитати на http://timbadesign.by/. Відповідний столик з настільною лампою є гарною ідеєю тут так само , так як читання, або робота в ліжку не буде вас обтяжувати , щоб після вимкнути світло . Подібні столи з нічним освітленням , як правило , невеликі , дерев’яні частини, це перший їх акцент , часто із зручними ящиками.

Для повного затишку в спальні використовуйте штори на вікнах , так щоб ви могли контролювати кількість природного світла в кімнаті. Вибір кольорів для штор повинен бути такий , щоб доповнював ваш вибір постільних речей , особливо кольору вашої ковдри і підшивки . Колір же ж стелі повинен бути оформлений у контрастний колір , який відповідає обробці всієї кімнати , зазвичай — це білий.

Якщо ваша спинка ліжка з кованого заліза , сильні контрасти з чорно- білими меблями є хорошим доповненням і мінімалістсько — естетичним хорошим правилом, щоб збалансувати увагу на багате ліжко . Зебра подушки можуть додати нотку , якщо інша частина кімнати залишається досить проста з великою кількістю відкритої площі .

Якщо спальні стіна викладена з шаф і ліжко займає більшу частину площі , виберіть невеликий килимок біля ліжка і використовуйте пуфики для зберігання та економії місця. Використовуване вбудоване освітлення у стелі воно збільшує розмір кімнати з додаванням яскравості. Якщо ваше ліжко має важкі , м’які узголів’я з тканини і декоративний плінтус , використовуйте нейтральні кольори . Білі простирадла і акцент на подушки з темною обробкою також допомагають створити сучасний вигляд для ліжка з темним важким узголів’ям. Використовуйте меблі з темного дерева в простих , традиційних формах і ліхтарі з білими абажурами , щоб завершити спальний гарнітур.

Рекомендую:

Интеллигентный серый в интерьере комнат.... Серый цвет – это центр белого и черного, земли и небес, загадочный и неоднозначный цвет двух противоположностей. Это соединение всех окрасов сразу, ни...
Спальні з натурального дерева.... Виробники меблів і зокрема спалень, як справжні майстри власної справи знають, що люди проводять величезну частину часу в спальні. І тому намагаються ...


Жилплоща інтер'єр спальні / ковдри / ліжка / ліжко / освітлення / спальни /