06.06.2014 - orbk.net

Які камені допомагають залучити любов?

Поділитися:

сапфірЖовтий сапфір є дуже м’яким. Цей камінь допомагає незаміжнім дівчатам знайти спільний альянс, цей камінь говорять, може різко звести нанівець затримки у шлюбі для незаміжніх дівчат. З ним є всі шанси, що вона вийде заміж після того як почне носити жовтий сапфір (у приписаний день). Камінь також вселяє багато любові і пристрасті в сімейному житті пари і власника, як кажуть, благословенний з дітьми без будь-яких проблем. Завдяки своїм властивостям цей жовтий камінь, обручка з вбудованим жовтим сапфіром є як обручка по всій Індії. А щоб звичайно провести весело весілля тотрібен хороший тамада якого можна знайти ось на ці сторінці — http://pikan.com.ua/tamada_na_vesillyah.html. Жовтий сапфір був завжди символом радості подружнього життя і сексуального блаженства, тому його носили майже всі жінки які бажали злагоди у сім’ї.

Якщо налагодилося на особистому шляху, то наступним кроком має стати обробка квартир адже жити в затишному красивому житлі набагато приємніше, особливо якщо ви не одні.

З іншого боку, давайте подивимся на зеленого відтінку смарагд, який означає Богиню Любові. Цей камінь приносить тривалу молодість, секс і дивовижні романтичні почуття для тих, хто має честь бути у відносинах. Зелений колір, як кажуть, є прямий зв’язок з планетою Венера. Носіння цього зеленого кольору забезпечує зобов’язання у відносинах для тих хто одружився. Купити даний дорогоцінний камінь вам треба, якщо ви шукаєте здорові відносини.

Рекомендую:

Чому жінки погоджуються на секс, відкриття великої... Учені нарешті з'ясували, що підштовхує дам до інтимних стосунків. Про що думають жінки, перш ніж поступитися чоловічим домаганням? Яка, висловлюючись ...
Где правда о любви? Правда, любовь - это что-то очень трудно определить. Любовь зачастую неописуема. И, конечно, любовь не является второстепенной эмоцией. Нет никаких со...

Суспільство васілля / Камін / Любов / сапфір / смарагд /