06.06.2014 - orbk.net

Які камені допомагають залучити любов?

Поділитися:

сапфірЖовтий сапфір є дуже м’яким. Цей камінь допомагає незаміжнім дівчатам знайти спільний альянс, цей камінь говорять, може різко звести нанівець затримки у шлюбі для незаміжніх дівчат. З ним є всі шанси, що вона вийде заміж після того як почне носити жовтий сапфір (у приписаний день). Камінь також вселяє багато любові і пристрасті в сімейному житті пари і власника, як кажуть, благословенний з дітьми без будь-яких проблем. Завдяки своїм властивостям цей жовтий камінь, обручка з вбудованим жовтим сапфіром є як обручка по всій Індії. А щоб звичайно провести весело весілля тотрібен хороший тамада якого можна знайти ось на ці сторінці — http://pikan.com.ua/tamada_na_vesillyah.html. Жовтий сапфір був завжди символом радості подружнього життя і сексуального блаженства, тому його носили майже всі жінки які бажали злагоди у сім’ї.

Якщо налагодилося на особистому шляху, то наступним кроком має стати обробка квартир адже жити в затишному красивому житлі набагато приємніше, особливо якщо ви не одні.

З іншого боку, давайте подивимся на зеленого відтінку смарагд, який означає Богиню Любові. Цей камінь приносить тривалу молодість, секс і дивовижні романтичні почуття для тих, хто має честь бути у відносинах. Зелений колір, як кажуть, є прямий зв’язок з планетою Венера. Носіння цього зеленого кольору забезпечує зобов’язання у відносинах для тих хто одружився. Купити даний дорогоцінний камінь вам треба, якщо ви шукаєте здорові відносини.

Рекомендую:

Чому жінки погоджуються на секс, відкриття великої... Учені нарешті з'ясували, що підштовхує дам до інтимних стосунків. Про що думають жінки, перш ніж поступитися чоловічим домаганням? Яка, висловлюючись ...
Выявление супружеской неверности в Черкассах и обл... Измена, предательство и ложь может убить любые отношения и когда семена сомнения найдут место в ваших супружеских отношениях, это сигнал, что пришло в...

Суспільство васілля / Камін / Любов / сапфір / смарагд /

***