Ford Focus зручно і безпечно.

форд фокусСамим продаваємим автомобілем у Великобританії в даний час є Ford Focus, він є зручним і універсальним видом транспорту, за словами виробників, які стверджують, остання модель довше і ширше, ніж раніше. Завдяки різноманітності форм кузова, доступних в декількох комплектація, Ford Focus коштує від 11 395 доларів за трьохдверний варіант з двигуном 1.4, до 19200 за 1.6 16-клапанний TDCi Titanium, а для того, щоб ваш автомобіль був справным завжди потрібні автозапчастини наприклад цоколь h27 можна придбати на http://ledrgb.com.ua тут завжди вибір широкий автозапчастин по доступні ціні.

Основне стандартне обладнання Ford Focus включає електро скло підйомники передніх вікон і центральний замок, так само має набором функцій безпеки всередині і навколо автомобіля. До них відносяться такі функції, як інтелектуальна система захисту Форда, в тому числі водія та переднього пасажира подушки безпеки, бічні подушки безпеки і передні ремені безпеки з преднатяжниками, а стандартна анти блокировочная система з електронним розподілом гальмівних сил допоможе уникнути нещасних випадків на дорозі. Крім того, кріплення сидінь ISOFIX дозволяють водіям у яких є діти набагато легше забезпечити установку дитячих сидінь у задній частині автомобіля.

Виробники Форд описують автомобіль як найбезпечніший у своєму класі, пославшись на його п’ятизірковий рейтинг Euro NCAP – фактори якого мають вирішальне значення при прийнятті по авто страхуванню конкретного автомобіля.

Рекомендую:

Обслуговування Бульдозера .... І так , ви придбали Бульдозер. Він як і будь-яке нове обладнання буде добре працювати протягом тривалого часу, якщо ви будете добре піклуватися про нь...
Ціна Range Rover, це стиль життя. Дорогі автомобілі завжди привертали увагу у людей. З яких Range Rover чомусь виділявся, це мовби ідеальне схрещення повноцінного позашляховика та ліму...