04.09.2014 - orbk.net

Пластикові ВІКНА — Переваги!

Поділитися:

ВІКНА ПВХСьогодні дуже складно побачити в віконних прорізах будинків прості дерев’яні рами. Їх повсюдно заміняють нові пластикові вікна. І це зовсім не дивно адже конструкції з металопластику мають цілий ряд переваг перед своїми дерев’яними побратимами:

1.Самий головний і незаперечний плюс, це дуже висока звукова і теплова ізоляція, якої не можна добитися ні в одному дерев’яному вікні. Такі конструкції дозволять вам істотно заощадити на опаленні та зберігатимуть приміщення прохолодним навіть у спеку.

2.Вікна ПВХ здатні справно служити вам і вашим знайомим, не менше 20 років, також навколо можно зроьити якісне обрамлення вікон як ось тут http://alma-stone.com/store/obramlenija_okon. Для них нестрашні ніякі природні впливи як висока вологість, спека, холод, перепади температур — їм все дарма, вони все стерплять.

3. Металлопластікові вікна сконструйовані таким чином, що зовсім не вимагають ніякого відходу, але мити все ж іноді треба. Тут немає потреби заклеювати всі щілини скотчем з приходом холодів або регулярно фарбувати рами, без чого не обходяться дерев’яні вікна.

4. Спеціальний матеріал, з якого зроблені вікна, дозволяють їм зберігати товарний вигляд навіть після десяти років експлуатації. Пластик ніколи не пожовтіє і не облупиться.

Купити пластикові вікна — це сучасні технології для вашого комфорту.

Рекомендую:

Поради з ремонту — вікна та двері.... Незалежно від того, в якій частині світу ви знаходитесь, в кожному будинку як правило, є два основних джерела вентиляції, двері і вікна. Загалом, ми н...
Як побудувати енергоефективний будинок?... Коли ви будуєте будинок, ви повинні бути зацікавленими, щоб побудувати будинок який буде екологічний та енерго-економний. Енергії в будь-якій формі по...

Жилплоща Вікна / вікнах з ПВХ / дерев'яні рами / Металлопластікові вікна / ПВХ /