Виготовлення цегли.

цеглаЦікаво, що процес виробництва цегли є все той же, як це було тисячі років тому, коли перші обпалені цеглини були зроблені. Технологія зробила його більш вишуканим, хоча, він в даний час виробляються в різних формах і розмірах та кольорах, різний за міцністю та якістю. Процесс дякуючи технологіям відносто став простіше, так я к почали використовувати кран, тельфер чи звичну таль при пересуванні великих обємів матеріалу.

Процеси по виготовленню цегли:

Доставка глини
Збагачення
Змішування глини
Формування блоків
Сушка
Випал
Охолодження.

Якість і  ціна значною мірою залежить від типу використаної глини. Зазвичай використовують три типи глини:

Поверхнева глина
Сланці
Вогнетривка глина.

Багато інших матеріалів тепер змішуються для отримання цегли різної обробки, кольору і текстури, і процес став дуже автоматизований, настільки, що навіть збір і упаковку роблять машини на сучасних заводах.

Цегла завжди була улюбленим матеріалом для будівництва та архітектурних послуг, спеціально для житлових будинків. Вона в основному використовується для стін, несучих так і не несучих, а також в деякій мірі для дахів, підлог т.д. Це віковий матеріал який залишається з людством протягом тривалого часу в майбутньому він не скоро його покине.

Рекомендую:

Популярні будівельні матеріали... На сьогодення ринок будівельних матеріалів постійно розширюється, все з’являються нові види будівельних матеріалів, але основними все ж залишаються: ц...
Керамогранітна плитка з Китаю.... Ті часи, коли китайська продукція асоціювалася з відсутністю якості і ширвжитком, давно канули в минуле. На сьогоднішній день економіка Піднебесної ро...