03.09.2014 - orbk.net

Виготовлення цегли.


цеглаЦікаво, що процес виробництва цегли є все той же, як це було тисячі років тому, коли перші обпалені цеглини були зроблені. Технологія зробила його більш вишуканим, хоча, він в даний час виробляються в різних формах і розмірах та кольорах, різний за міцністю та якістю. Процесс дякуючи технологіям відносто став простіше, так я к почали використовувати кран, тельфер чи звичну таль при пересуванні великих обємів матеріалу.

Процеси по виготовленню цегли:

Доставка глини
Збагачення
Змішування глини
Формування блоків
Сушка
Випал
Охолодження.

Якість і  ціна значною мірою залежить від типу використаної глини. Зазвичай використовують три типи глини:

Поверхнева глина
Сланці
Вогнетривка глина.

Багато інших матеріалів тепер змішуються для отримання цегли різної обробки, кольору і текстури, і процес став дуже автоматизований, настільки, що навіть збір і упаковку роблять машини на сучасних заводах.

Цегла завжди була улюбленим матеріалом для будівництва та архітектурних послуг, спеціально для житлових будинків. Вона в основному використовується для стін, несучих так і не несучих, а також в деякій мірі для дахів, підлог т.д. Це віковий матеріал який залишається з людством протягом тривалого часу в майбутньому він не скоро його покине.

Рекомендую:

ВИРОБНИЧА ХАРАКТЕРИСТИКА Зразок написання виробничої характеристики ВИРОБНИЧА ХАРАКТЕРИСТИКА на студента N курсу Державного аграрно-технічного університету Сперідона...
З чого краще будувати будинок?... З чого краще будувати будинок? Відбір матеріалу для будівництва приміського будинку залежить від цілей, матеріальних здібностей хазяїв, строків прожив...


Жилплоща / Факти Виробництво / Ціна / Цегла /