Дизайн сайту поради для поліпшенню збірки.

Бизнес и SEOЦе список з помилок, які ми помітили в сучасних веб-сайтах. Цей порядок є просто список.

Прокрутка тексту, і постійно працює анімація. Ніколи не включайте елементи сторінки, які рухаються не перестаючи. Рухомі зображення мають непереборний вплив на організм людини — периферійний зір.

Веб-сторінки не повинні наслідувати Таймс-сквер в Нью-Йорку і не бути в постійному нападі на органи чуття людини: дати користувачеві тиші і спокою, це дає можливість читати текст!

Занадто довгий час завантаження. Традиційні принципи обліку людського фактора вказують на 10 секунд, як максимальний час відповіді, перш ніж користувачі втрачають інтерес. Навіть веб-сайти з великою кількістю користувачів необхідно враховувати час завантаження, також на це часто впрливає розмір картинок на сторіеках і птому щоб їх оптимізувати раджу наприклад використовувати Фотошоп онлайн — це дуже простий та зрозумілий інструмент.

URL і меню повинно містити, що легко розуміються імена каталогів та файлів, які відображають характер інформаційного простору. Довгі прокрутки сторінок, тільки 10% користувачів прокручують інформацію, яку видно на екрані, коли сторінки з’являються. Все важливе зміст і можливості навігації повинна бути на верхній частині сторінки, подібне створення сайтів вже давно практикується. Крім того, користувачі іноді потрібно ввести URL, тому постарайтеся, щоб звести до мінімуму ризик опечатки за допомогою коротких імен з усіма малими літерами і без спеціальних символів (багато людей не знають, як набрати ~).

Відсутність підтримки навігації Не думайте, що користувачі знають, так багато про ваш сайт, як і ви. У них завжди є труднощі в пошуку інформації, тому вони потребують підтримки у вигляді структура і місця. Почніть свій дизайн з хорошим розумінням структури інформаційного простору і орієнтуйте цю структуру явно для користувача.

Зробіть карту сайту, щоб користувачі знали, де вони знаходяться і куди вони можуть піти. Крім того, ви будете мати потребу в гарній функції пошуку, так як навіть найкраща підтримка навігації ніколи не буде достатньою. Послідовність є ключовим дією до навчання користувачів.

Використання фреймів поділ сторінки на кадри дуже заплутані для користувачів, оскільки кадри порушують фундаментальні моделі користування веб-сторінки. А раптом, ви не можете додати в закладки поточну сторінку і повернутися до неї (закладка вказує на іншу версію фреймів), URL-адреси перестануть працювати, і роздрукувати буде важко.

Кожна сторінка повинна мати посилання до вашої домашньої сторінки, а також деяке уявлення про те, де вони вписуються в структуру вашого інформаційного простору.