24.10.2014 - orbk.net

Нерухомість Індія.


ІндіяБудівництво та Нерухомість. Індія і її нерухомість знаходиться на підйомі в такій швидкій фазі, що дає інвесторам найкращі можливості для прийняття інвестиційного рішення в цій країні. Є величезний попит на комерційну, так і житлову нерухомість по всій країні.

Оскільки попит на нерухомість Індії росте; темпи створення житлової та комерційної нерухомості також ростуть. По всій Індії розширюватися житлові селища, торговельні комплекси, промислові центри і т.д. в даний час розроблено багато нових і створено об’єктів, що викликало попит на будівельні матеріали будь-якої якості і у великій кількості, так само розвивається продаж тротуарної плитки, цегли, металевих конструкцій.

Якщо ви шукаєте місце для комерційних площ і планує розширити свій бізнес, то покупка нерухомості в Індії є найкращим варіантом. Комерційний сегмент знаходиться на оптимістичній ноті, через яку попит на комерційні приміщення на продаж, або в оренду ростуть. Із зростанням попиту на комерційні площі, стало багато нових найбільш розвинених комерційних центрів в Індії, що є плюсом для країни яка сповідує буддизм та залучення інвесторів. Зростання торговельних центрів і комплексів, офісів викликав необхідність у збільшенні вартості майна як на продаж так і на перепродаж.

В Індії придумуються нові центри, мультиплекси та ІТ-комплекси і які є безпосередньою в близькості від Національного столичного регіону, який є свідком аберрантного росту в комерційному секторі. Місто переживає присутність різноманітних компаній, що додає цінність для комерційних приміщень. Комерційні варіанти пропонуються для інвесторів, компаній та ІТ-компаній у величезній кількості.

Ринок нерухомості Індії за останній час спостерігає феноменальне зростання і, це найкращий час для інвестицій у комерційну нерухомість. Крім того, комерційна нерухомість у столиці пропонує кращі послуги та інфраструктуру для інвесторів. Тим не менш, існує розбіжність у ціні на нерухомість в залежності від розташування і доступності.

Рекомендую:

У Лондоні відкрили найдорожчий у світі житловий ко... У столиці Великобританії - Лондоні відкрили найдорожчий житловий комплекс у світі One Hyde Park. Вартість 1 м ² тут дорівнює ціні підмосковної квартир...
Скільки часу необхідно, щоб накопичити на житло в ... Нерухомість - мабуть, найдорожче майно, яким володіє кожна людина, що має свій кут. Дійсно, можна відмовитися від багатьох благ цивілізації - почекати...


Бізнес / Жилплоща Індія / Нерухомість / суцільне будівництво /