SKODA VisionC і розвиток автомобілів марки «Шкода»!

SKODA VisionCКонсервативна SKODA прямо таки здивувала багатьох своїм новим дизайном, а зокрема новою моделлю SKODA VisionC яка була представлена ​​на автосалоні в Женеві 2014.

Генеральний директор SKODA Вінфрід Vahland каже, що SKODA VisionC віщує наступний важливий етап у розвитку дизайну для автомобілів марки «Шкода» яка входить в концерн Фольксваген, він усім дав зрозуміти що, це не просто концепт, а автомобіль який на ходу. Так само він відзначив, що попереду найбільше наступ модельно ряду в історії компанії, що призведе до розширення асортименту в найближчі роки. Так само виробники мають намір утримати традиційні цінності SKODA в процесі інтеграції нового витонченого дизайну і інтенсифікацію емоційної харизми бренду. Якщо вам же не до душі вище описана машина ви можете замовити тест тойота хайлендер це белике повнопривідне авто, що без всяких турбот у будь який день завжди буде вашим знаком престижу.

Таким чином, чеський виробник будує плавно намір не залишати технічні успіхи минулих років у минулому. Відправною точкою тут має стати «SKODA VisionD» її дизайн почав зароджуватися ще на початку 2011 року. Відтоді, SKODA розширила свій портфель від п’яти до семи модельних рядів. Skoda як міський автомобіль Citigo і компактні автомобілі SKODA Rapid, швидкий Spaceback були недавно інтегровані в діапазоні.

Skoda Octavia – на сьогоднішній день найсильніший і продаваний бренд – тепер уже в своєму новому третьому поколінні, перетворюючись на кінцевого переможця з темпами подвійного зростання. Компактний позашляховик Skoda Yeti був повністю переглянутий і тепер доступний в двох захоплюючих варіантах. Флагманська модель Шкоди, Superb, також отримав комплексну реконструкцію з новим дизайном і технічними характеристиками.