Світ LEGO.

Є мільйони людей, які хочуть знати про набори LEGO і ця розповідь може бути вельми корисним для них. Ви можете створити з грою Лего свій власний світ при цьому розвивально приємно провести час, Лего цікаво не тільки дітям, ви також можете створити свій власний фільм на YouTube і показати його світу та якщо ваша робота буде гідна захоплення, це може принести миттєву популярність вам, а також якщо ви надумаете знімати розповідь про це по купіть якийсь костюм прикольний, це може бути наприклад костюм Карлсона, що придасть вашому фільму бульшого інтересу і казковості.

З грою Lego ви можете розвиватися і побудувати все, що ваша думка дозволить. Якщо вирішите купити лего сіті то вам це вийде краще за все, ви будете і будівельником, і мером міста. Але напевно мало хто знає, що задовго до появи гри Lego казка почалася в 1916 році, коли Оле Кірк Крістіан запустив новий дерево обробний завод в Данії. Він побудував реальні дерев’яні іграшки та лише в 1930 році випустив їх під назвою «Лего», що насправді є данський термін, який означає — «Грати добре».

Виробництво «Лего» переїхало безпосередньо в пластмасу в 1947 році, в 1949 фірма приступила до виробництва пластикових конструкторів на основі елемента типу «цеглина» з назвою компанії. Ці пластикові цеглини Lego в 1953 році і мав практично необмежені творчі можливості. Ця структура була розроблена і запатентована в 1958 році і навіть цегла з цієї епохи, все ще сумісна з цеглою Lego в ці дні.

З 1966 конструктори Lego почали продаватися в сорока п’яти країнах світу і був незабаром також відкритий найперший парк Legoland в Біллунд, Данія.