24.10.2014 - orbk.net

Xbox 360 і джойстики.

Поділитися:

Xbox 360Пристрасні гравці завжди хотіли мати кращі ігрові пристрої та аксесуари для того, щоб узяти гору над своїми суперниками, але вони не єдині, хто повинні подумати про зміну застарілих аксесуарів.

Хоча серйозні геймери набувають пристрої для підвищення їх продуктивності, а є люди які просто люблять грати в ігри на своїх гаджетах без відстеження записів ігор і так далі. Різниця між бездротовим джойстиком для Xbox 360 і звичайним не так вже й велика з точки зору функцій, але головна відмінність, бездротові технології, воістину помітні. Це означає, що ці гаджети забезпечують підвищений комфорт, не кажучи вже про інші характеристики, як керованість і точність, які також були покращені.

Контроллер бездротового 360 є ідеальним вибором для людей, які люблять грати в ігри протягом багатьох годин без зупинки як ствержує saintclements.net і гостро потребують додаткового комфорту, що цей тип приставки забезпечують. Зайве згадувати, що вам більше не доведеться плутатися за дроти кожен раз при використанні ігрової приставки. Якщо ви дійсно пристрасний гравець і маєте тенденцію рухатися навколо, коли ви граєте на Xbox здобувайте консолі з технологією kinect, бездротова технологія цілком може врятувати вашу приставку від знищення. Люди кидали свої приставки дуже часто, тому, що вони під час гри часто зривалися з місця, де вони сиділи. Наприклад, багато людей відчувають необхідність багато рухатися під час бойових ігор, таких як Mortal Kombat, і бездротовий геймпад Xbox 360 ідеально підходить для цього.

Комфортніші, бездротові джойстики пропонують Вам можливість пересуватися як вам подобається. Особливості приставки дійсно важливі, тому що вони можуть підвищити ігровий досвід. Тим не менш, це правда, що звичайні гравці шукають комфорт, в той час як у досвідчених геймерів мрія підвищеної продуктивності та точності в грі.

Рекомендую:

Time назвав 10 кращих гаджетів 2010!... Журнал Time опублікував список кращих гаджетів 2010 року. Перше місце в рейтингу зайняв планшет iPad, проданий до кінця вересня в кількості 7500 тисяч...
Про те, як «розумні» гаджети контролюють свідоміст... Нова книга Євгена Морозова: додатки до телефону вирішують наші проблеми - і позбавляють нас вибору.Уявіть собі світ, в якому нові «розумні» технол...

Гаджети Xbox 360 / бездротові технології / Гаджет /