Буріння свердловин і труби.

буріння скважиниБуріння свердловин під питну воду або технічні водопроводи неможливо без застосування обсадних труб. Використовуються вони конкретно для охорони самої свердловини, а ще насосного обладнання всередині. В процесі експлуатації цей розряд труб піддається суворим перевантаженям, тому їх властивості міцності більше, ніж у звичайних водопровідних трубах якими являються ПНД труби, а якщо вас цікавить більш детально про монтаж ПНД труб то звертайтесь на СтройБест.Ру.

Зокрема, що до обсадних труб, то йдеться про кругову жорсткість, яку мають труби обсадні, однак це не має принципового сенсу для звичайних водопровідних труб, головні перевантаження на які припадають всередині, а не ззовні.

В іншому принципових відмінностей у виробництві труб обсадних і труб водопровідних фактично немає і ті, й інші виготовляються способом екструзії з усіма знайомого поліетилену низького тиску високої щільності.

Гідності поліетиленових труб обсадних перед залізними очевидні: легкість в експлуатації, живучість (термін функціонування таких труб до 50 років), витривалість до перевантажень, а ще порівняльна низька ціна виробу і монтаж конкретно водопроводів.