Ремонт у ванній кімнаті гіпсокартонними листами (ГКЛ).

ремонт в ванніДизайн, комфорт, зручність і стиль є головними компонентами для такого виду приміщень. Для ремонту ванних підійде обробка стін і стелі гіпсокартонними листами (ГКЛ). Ванна – кімната з високим ступенем вологості. Для її обробки застосовується вологостійкий гіпсокартон – матеріал з ущільненим картоном, а в гіпсовому осерді використовують гідрофобні речовини, завдяки яким лист поглинає менше вологи.

Кріплять дані листи до каркаса, який складається з направляючих і стоякових металевих профілів. Монтаж проводиться під час чорнової обробки, без підлоги. Шви, що виникають під час монтажу, обробляються вологовідштовхувальною шпаклівкою. По завершенню затирання швів, листи обробляють водовідштовхувальною ґрунтовкою, а там, де існує ризик скупчення води (стіна душа, умивальника, санвузла) – латексною гідроізоляцією.

Вологостійкий лист застосовується при будівництві коробів, що закривають комунікації. Для коробів використовується металевий каркас, обшивають листами, а для доступу до комунікацій створюють прихований люк, а надійні сантехнічні деталі завжди можна придбати на grohe.su, пропоную ознайомитись з колекцією Grohe Movario. Треба бути обережним при його створенні, щоб в нього не потрапляла вода. Люк можна захистити гіпоскартона і прикрасити під загальний дизайн. Необхідно знати, що акліматизація гіпсокартону займає добу перед його установкою.

Завдяки гіпсокартону фірми КНАУФ можна урізноманітнити дизайнерський підхід. Якщо у ванній багато місця, то можна її поділити на функціональні області, знайти місце, вибрати і купити душову кабіну. Перегородки, помилкові вікна, арки зроблять ванну красивіше і уникальнее, але є небезпека затоплення сусідніх квартир.

У випадку, коли ванна невелика, використовують ефект візуального збільшення кімнати. Не рекомендується використовувати великі візерунки і широкі бордюри. Краще застосувати світлі тони. Якщо стелі у ванній низькі, то необхідно на одній стіні встановити плитку іншого кольору або побудувати вертикальний бордюр. Можна також використовувати дзеркала.
В якості бази для стелі застосовується вологостійкий гіпсокартон. Широко поширене дзеркальна підвісна стеля. Вона виготовляється з вологостійких панелей, або квадратних плит, а при використанні підсвічування, може дати ефект великого простору.

Використання вологостійкого гіпсокартону у ванній допоможе втілити дизайнерські знахідки, а компоненти обробки – плитка, штучний камінь, фарба і т.д. зарадять стиль ванної. В результаті кімната стане гармонійним місцем.

Рекомендую:

Рідка гума – відмінний матеріал для гідроізо... Рідка гума - це гідроізоляція останнього покоління. Подібний матеріал можливо використати в квартирах. Він може бути нанесений на поверхню зі всіляким...
Как сделать внутреннюю атмосферу дома комфортной?... Изменить интерьер собственного жилья не делая капитальный ремонт можно разными методами. И любой из нас жаждет сделать внутреннюю атмосферу дома комфо...