Ремонт у ванній кімнаті гіпсокартонними листами (ГКЛ).


ремонт в ванніДизайн, комфорт, зручність і стиль є головними компонентами для такого виду приміщень. Для ремонту ванних підійде обробка стін і стелі гіпсокартонними листами (ГКЛ). Ванна — кімната з високим ступенем вологості. Для її обробки застосовується вологостійкий гіпсокартон — матеріал з ущільненим картоном, а в гіпсовому осерді використовують гідрофобні речовини, завдяки яким лист поглинає менше вологи.

Кріплять дані листи до каркаса, який складається з направляючих і стоякових металевих профілів. Монтаж проводиться під час чорнової обробки, без підлоги. Шви, що виникають під час монтажу, обробляються вологовідштовхувальною шпаклівкою. По завершенню затирання швів, листи обробляють водовідштовхувальною ґрунтовкою, а там, де існує ризик скупчення води (стіна душа, умивальника, санвузла) — латексною гідроізоляцією.

Вологостійкий лист застосовується при будівництві коробів, що закривають комунікації. Для коробів використовується металевий каркас, обшивають листами, а для доступу до комунікацій створюють прихований люк, а надійні сантехнічні деталі завжди можна придбати на grohe.su, пропоную ознайомитись з колекцією Grohe Movario. Треба бути обережним при його створенні, щоб в нього не потрапляла вода. Люк можна захистити гіпоскартона і прикрасити під загальний дизайн. Необхідно знати, що акліматизація гіпсокартону займає добу перед його установкою.

Завдяки гіпсокартону фірми КНАУФ можна урізноманітнити дизайнерський підхід. Якщо у ванній багато місця, то можна її поділити на функціональні області, знайти місце, вибрати і купити душову кабіну. Перегородки, помилкові вікна, арки зроблять ванну красивіше і уникальнее, але є небезпека затоплення сусідніх квартир.

У випадку, коли ванна невелика, використовують ефект візуального збільшення кімнати. Не рекомендується використовувати великі візерунки і широкі бордюри. Краще застосувати світлі тони. Якщо стелі у ванній низькі, то необхідно на одній стіні встановити плитку іншого кольору або побудувати вертикальний бордюр. Можна також використовувати дзеркала.
В якості бази для стелі застосовується вологостійкий гіпсокартон. Широко поширене дзеркальна підвісна стеля. Вона виготовляється з вологостійких панелей, або квадратних плит, а при використанні підсвічування, може дати ефект великого простору.

Використання вологостійкого гіпсокартону у ванній допоможе втілити дизайнерські знахідки, а компоненти обробки — плитка, штучний камінь, фарба і т.д. зарадять стиль ванної. В результаті кімната стане гармонійним місцем.

Похожі записи:

Косметический ремонт за выходные.... Почему мы устраиваем в своих жилищах этот хлопотный ремонт? На этот незатейливый вопрос многие ответят, что им хочется ж...
Как сделать внутреннюю атмосферу дома комфортной?... Изменить интерьер собственного жилья не делая капитальный ремонт можно разными методами. И любой из нас жаждет сделать в...
Для чого використовуються кабельні лотки?... При будівництві житлових споруд і різних технологічних будівель іноді бракує можливості прокласти електричну проводку, щ...
Новые окна и двери. Окна и двери являются важной частью любого существующего помещения. Это не только предусмотренные потоки свежего воздуха...
Теги до запису:, ,