14.12.2014 - orbk.net

Як зелений будинок «дихає»?

Поділитися:

вентиляціяОднією з особливостей нашого нового будинку: системи вентиляції і вона повинна бути з найвищим ККД рекуперації тепла.

Чому потрібна система вентиляції?

Протягом століть люди дома не провітрювалися і вони тоді робили все це правильно, але чому ми повинні йти на всі ці зусилля (а часто і значні витрати), щоб провітрювати будинки сьогодні?

Є кілька причин, через які вентиляція сьогодні http://ventilyacia-top.ru/ важливіша, ніж це було давно. Найголовніше те, що будинки 100 років тому були дуже «дірявими». Як правило, вони не мали ізоляції в стінах, тому свіже повітря могло досить легко проникати через усі щілини, тріщини і отвори, при цьому виштовхуючи тепле повітря.

Крім того, використовувані будівельні матеріали 100 років тому були в основному натуральні продукти, які не приводили до значного випаровуванню летких органічних сполук (ЛОС), формальдегіду, антипиренов та інших хімічних речовин, які так поширені в сучасних будівельних матеріалах, меблях та інших матеріалах, ось тому вентиляція в будинку дуже важлива. Вентиляція важлива не тільки в житлових будинках але і на промислових об’єктах, торгових центрах, автосалонах і тому подібних будовах. Введення об’єктів зараз в експлуатацію без належного монтажу вентиляційної системи не можливо, як і опалення, газифікації та водопостачання. І для цих цілей потрібно купувати тільки якісне обладнання від відомих виробників.

Рекомендую:

Майструемо дах заміського будинку.... Пристрій даху заміського будинку з металочерепиці або іншого материалла настає з замірів скатів і в подалі встановленням бічних листів перпендикулярно...
Поради тим, хто орендує квартиру.... Є багато зараз хороших квартир, доступних для оренди. Однак, ви повинні завжди виконувати ретельний огляд квартири якщо ви плануєте орендувати її....

Довкілля / Жилплоща Будинок / вентиляція /