10.12.2014 - orbk.net

Яка користь від домашніх тварин?


собакаГосподарям домашніх тварин давно відомо, що чотириногі друзі діють заспокійливо та допомагають знімати стрес, але тепер це вже й доведено.

«Джорнал оф персонеліті енд сошиал сайколоджі» опублікував результати нового дослідження, проведеного серед жінок-власників собак, яке показує, що присутність собаки знижує реакцію організму на стрес, одночасно допомагаючи успішніше справлятися з рішенням важких завдань. Ці висновки підкріплюють колишні свідоцтва про доброчинної ролі домашніх тварин в огорожі своїх господарів від стресу і хвороб.

Проведене в 1980 році обстеження пацієнтів, виписаних з відділення коронарних захворювань, виявило більш високий коефіцієнт виживання серед власників домашніх тварин: виявилося, що у людей, що мали домашніх тварин, було більше шансів на одужання, ніж у людей, що мали тільки сім’ю. У 1990 році ще одне обстеження виявило пропорційно менше число візитів до лікарів серед 345 літніх людей, що мали домашніх тварин, ніж серед 593 осіб того ж віку, у яких тварин не було. Власники тварин говорили про справжнє заспокоєння, яке відбувалося в момент присутності їхніх улюбленців — особливо собак і тому старайтеся їх примати в хорошій формі, а все для собак Ви знайдете на zoo-mania.com.ua від харчування до різних аксусуарів.

Нью-Йорк у Буффало недавно провели експеримент за участю 45 жінок, у яких є собаки. При проведенні дослідження застосовувалася стандартна методика психологічних випробувань: жінкам пропонували зробити арифметичні обчислення в розумі. Коли поруч з випробуваними під час експериментів були їх собаки, фізіологічні показники стресу-кров’яний тиск, частота пульсу і електричний опір шкіри-змінювалися мало. Якщо експериментатор перебував поруч, показники реакції організму на стрес зростали помірно. У присутності ж близької подруги показники стресу зростали різко та крім того, завдання вирішувалися швидше, але з помилками. Дослідники вважають, що жінки ставилися до своїх собак, як до менш загрозливого фактора, порівняно з присутністю експериментаторів, або близьких подруг. Вчені вважають, що собаки, висловлюючи безумовну підтримку господиням, незалежно від того, наскільки добре ті справлялися із завданням, допомагали послабити стресові реакції.

Рекомендую:

Собаки наши лучшие друзья и чему мы их так любим.... Почему так много любителей собак? Собаки разделяют нашу жизнь таким образом, что большинство других животных не может, и они больше всех животных расп...
Первое и простое обучение собаки.... В основе обучения любому животного его доверие и уважение. Правда обучение не может начаться, пока животное не приняло вас как лидера, после чего отда...


Факти Здоров'я / Лікарі / Собаки /