Екскурсія – Львів.

Відпочинок у Львові – це дні, оповиті незвичайним шармом старого міста, з могутньою енергетикою. Кожна вуличка заворожує, відправляючи мандрівника в ті минулі часи, коли по бруківці проносилися карети, стукали підковами коні, бігала боса дітвора.

Програма для відпочиваючого, а саме тури по Львову обіцяють бути дуже багато насиченими, так як історичних місць і просто дуже красивих куточків у цього міста дуже багато. Львів справжній величезний музей. Тут були майже всі королі Польщі та австрійські імператори. Тут концентрувалися релігійні центри країни – православний, греко- католицький і вірменський, а також маса зачаровують своєю архітектурою храмів – Бернардинський монастир-фортеця (1630), Домініканський монастир з храмом Божого Тіла, георгіївський православний храм, провідний православний храм України, храм греко-католиків (церква Святого Юра, XVIII ст.).

Найбільшою гордістю львів’ян є Національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької – символ театрального Львова. Побудований він великим архітектором Європи Зігмунтом Горголевським. У ньому можна насолодитися роботою великих майстрів опери, де багато хто переймаються творчістю постановників світу.

Львів знайде, чим захопити будь-якого туриста. Любителі загадкової архітектури можуть відвідати найкрасивіші замки «Золотої підкови» України. Золочівський замок, історично важливий об’єкт, який несе оборонну функцію, надзвичайно красивий і продуманий, його буде цікаво вивчати і дивуватися його функціональністю. У ньому ведуться історичні виставки. При можливості не впускайте шансу відвідвти велике та красиве місто Львів.