Операція катаракти.

окоОко людини є найбільш складною і делікатною частиною тіла. Через свою складність, точності технології для лікування захворювань очей, таких як катаракта тільки провірена клініка може забезпечити пацієнтам найкращий результат можливого.

Лазерна технологія вважається «наступна велика річ» в рефракційної хірургії катаракт і є одним з прикладів того, як технологія від якої залежить операція катаракти підвищує точність хірургії катаракти. У традиційній хірургії катаракти, око хірург акуратно надрізує і через цей надріз виводитися помутнілий кришталик ока, а в місце цього вводитися новий із стійкого спеціального матеріалу новий кришталик. Фемтосекундна лазерна технологія усуває необхідність ручного ножа, але замість цьогозастусовуеться світловий лазерний промінь до ока, створюючи точний розріз. А для тих у кого проблемі з суглобами раджу ознайомитися, що таке  глюкозамін для суглобів який може якісно допомогти людині впевнено рухатися.

Лазерна допомогу в хірургії катаракти забезпечує можливість точно виконувати деякі з найбільш делікатних частин хірургії в тому числі розтин капсули самої катаракти, а також лікування астигматизму з комп’ютерним управлінням лазерного променя. Лазер здатний створювати ідеальний розріз з комп’ютерною точністю кожен раз.

Традиційна ручна хірургія катаракти є рутинною операцією яка так само виконуються з великим успіхом, але за допомогою фемтосекундного лазера хірургія катаракти може поліпшити точність і безпеку процедури, допомагаючи забезпечити ще кращі результати для пацієнтів.