26.01.2015 - orbk.net

Новий Suzuki Alto.

Поділитися:

сузукіВірте чи ні, але ви дивитеся на новий автомобіль. Це не стара модель з 80-х, яка до цих пір виготовляється на віддалених куточках світу і не переказ старих технологій, але все це нова модель, яка буде введена в Японії для внутрішнього японського ринку.

Дивлячись на авто можна побачити в ньому щось середнє між Jimny і VW Up! ,

Новий Suzuki Alto є інша машина повністю та дещо незграбною, але порівняно сучасною моделлю з тим же ім’ям, що виготовлений в Індії Maruti Suzuki для ринків по всьому світу. Це версія JDM, побудована в Keі. Але як там би не було обесшумка автомобиля Киев завжди потрібна для того, щоб уникнути постороніх шумів, які так часто турбують багатьох водіїм, добре що дана модель авто уже отримала потрібну шумоізоляцію.

Грунтуючись вже на новій платформі, новий Alto пишається і стверджує, що є кращим в економії палива будь-якого НЕ-гібрида в Японії. Це частково через його Spritely спорядженої маси, що на 132 фунти більше, ніж моделі ті, що вона замінює. Це більш, а ж на 600 фунтів легше, ніж Smart Fortwo. Все, це їде на крихітній 97-дюймові колісні базі, з яких 80 дюймів розташовані над пасажирським відсіком.

Рух відбувається від трьох-циліндрового двигуна 660cc в парі або з п’ятиступінчастою коробкою автоматичною, механічною або CVT в ряді конфігурацій, які повинні допомогти Suzuki продаватися ще більше.

Рекомендую:

Що означає купити Opel Astra Family GTC.... Завдяки своєму спортивному дизайну і чудовим динамічним характеристикам, Opel Astra Family GTC яскраво виділяється серед інших автомобілів ..Краса...
Toyota почала розсекречувати свою версію сьомого п... Автомобіль Toyota Camry буде оснащений новим 2,5-літровим двигуном з чотирма циліндрами, що в американо-обробкою видає 133kW потужності і 230 нм кру...

Авто Suzuki / автомобіль / економія палива / Япония /