Побутовий газ замість бензину – користь.

Російські автолюбителі пробували в один час використовувати для заправки своїх автомобілів замість бензину всяке різне паливо: гас, ацетон, уайт-спірит, дизпаливо, скипидар, розчинники, навіть «незамерзайку». Також очевидно, чули, що мотор автомобіля так само охоче працює і на зрідженому газі, що продають у червоних усіма знайомих напевно балонах. Тільки тоді для газу потрібно спеціальне обладнання яке встановлюється на авто – редуктор, змішувач, випарник і т.д.

Вже здавна відомо, що двигун авто може працювати прекрасно на природному газі. Тому заправляти автомобіль так можна скільки завгодно і це може бути практично задарма. Газове обладнання для автомобіля є доповненням, а відповідно можна в будь-який момент його відгвинтити і просто викинути. Витрати на покупку ГБО окупаються практично кожному бажаючому швидко, тому придбати гбо в кредит теж вигідно. І якщо ви збираєтеся експлуатувати так автомобіль довго, то і ваші діти та навіть ваші онуки не матимуть проблем з автозаправкою. А для обліку палива особливо в транспортних компаніях рекомендується встановлювати датчики палива тоді комп’ютер веде всіх заправок облік і витрати палива. І в таких умовах розкрадання чи надмірне використовування палива дуже складно і майже не реально.

Переклад двигуна на балонний газ має переваги і також встановлюється гбо в рассрочку на vipgaz.com.ua. Перше, компоненти менше зношуються такого двигуна і майже в 2 рази збільшується авто моторесурс. По-друге, моторне масло до 2,5 рази довше служить. По-третє, відсутня можливість ударної хвилі і спостерігається менше ударних навантажень на моторні циліндри і поршні. Четверте, виникає шанс зміни структури суміші регулюючи потужність двигуна: газ щодо бензину значно «послушніше». Таким чином, при застосуванні в якості палива для автомобіля горючого газу час заміни масла та свічок в машині збільшується приблизно в 2 рази.