10.02.2015 - orbk.net

Для чого використовуються кабельні лотки?


кабельні лоткиПри будівництві житлових споруд і різних технологічних будівель іноді бракує можливості прокласти електричну проводку, щоб вона задовольняла всі запити до електричного постачання і при цьому враховувала різні аспекти роботи сучасної різної техніки. У наш технологічний час в цій ситуації є потреба частого переобладнання житлових і робочих приміщень, у тому числі і для прокладки електричного кабелю. Лотки для кабелю якраз і підходять в цьому випадки найкраще.

Кабельні лотки виготовляються такю., щоб зберегти кабель силовий від різних пошкоджень і інших несприятливих аспектів які можуть відбутися в процесі подальших робіт в приміщенні, домі, коли ваша крартира налог з якох ви виплатили, переносить ремонт чи будь-якісь зміни.

Класифікація кабельних лотків ділитися на перфоровані і не перфоровані; звичайні і замкові; пластмасові та залізні. Такі лотки використовують, щоб берегти проводку як і зовнішню і внутрішню. Кабельний лоток можна застосовувати як і для 1-го кабелю, так і для в’язання кабелів, які орієнтовані в одному напрямку, ознайомиться з повним найменуванням можна у будівельному магазині де вони є в великому асортименті.

Пластмасові лотки вживають для захисту електричного кабелю в приміщенні зусилля якого не перевищує 400 вольт, а ще, щоб декораційно ховати телефонні та комп’ютерні кабелі.

У безлічі ж випадків інших випадків вживають кабельний лоток, який зроблений з оцинкованого металу, основа якого є сталь.Прі цьому існує різних розмірів, широко використовуються кабельні лотки шириною 50 мм до 400 мм.

Перфорований металевий лоток для кабелю покращує саму вентиляцію прокладного кабелю, а ще робить всю конструкцію простіше, однак при цьому не охороняє кабель від попадання води і пилу.

Всі існуючі види кабельних лотків в усякому разі відмінно оберігають електричну проводку від різних механічних пошкоджень і досить знижують ризик персоналу до поразки електричним струмом.

Рекомендую:

Косметический ремонт за выходные.... Почему мы устраиваем в своих жилищах этот хлопотный ремонт? На этот незатейливый вопрос многие ответят, что им хочется жить в уютном жилище, ведь бесп...
Оснащення для проведення ремонтних робіт.... Будь-який ремонт просить наявності не лише певних пізнань, проте і особливої техніки та інструменту, без якого не обійтися ні на один крок. Може комус...


Жилплоща лотки / Ремонт / Электрика /