21.06.2015 - orbk.net

Aston Martin 100 Vision Gran Turismo Concept у всій своїй славі.

Поділитися:

Aston Martin 100 Vision Gran TurismoТрохи дражнячи Aston Martin нарешті покаже дизайн прототипу 100 Vision Gran Turismo Concept в Гудвуді на фестивалі швидкості який розпочнеться 6 липня. З DP-100 дизайнери компанії отримали шанс скинути з рахунків кайдани реалізму і створити перший в світі Aston Martin «як дорожню машину» з двигуном, встановленим позаду водія. Розроблений і спроектований протягом шести місяців в команді Aston Martin Design.

Створення почалося з чистого аркуша паперу і дозволили розробляти те, що їм просто подобатися, без побоювань з приводу виробництва доцільності. На фронті, є класична форма решітки бренду, але в іншому концепція абсолютно оригінальна. Модель суперкара DP-100 прекрасна і проста, дивлячись як перетинаються арки в профілі. А придбати сидіння для авто будь-якої марки завжди можна на http://bud-franuk.pp.ua/ і навідь до Aston Martin.

DP-100 використовує знаменитий двигун V12 Aston Martin в поєднанні з двома турбонагнітачами, щоб справити 800 кінських сил. Активні аеродинамічні засоби так само тримають його надійно в поворотах.

Aston Martin раніше вже натякнув, що він може показати фізичну версію концепції на Goodwood Festival в цьому році, яка полюбилася вже геймерам PlayStation. Хоча, ми його ще не бачили концепція буде чудова з власною конструкцією і баченням, і для Gran Turismo на святкуванні унікального автомобілебудування.

Рекомендую:

Компакт-кар Cygnet. Компанія Aston Martin спільно з паризьким домом моди colette розробила спеціальну модифікацію компакт-кар Cygnet. Салон компактного АВТО «Астон Мартін...
Возрождение Aston Martin Vanquish 2014. Ура! После пятилетнего отсутствия Aston Martin Vanquish был возрожден. Однако его вид как модели 2014, означает конец для DBS,тут свежее новое купе за...

Авто Aston Martin /