Виготовлення одягу та дитячий трикотаж.


Виготовлення одягуВиготовлення одягу та відмінного трикотажу вимагає якісного швейного обладнання, завдяки якому швейні вироби були б якісні і мали чудовий вигляд.

Для швидкого і доброякісного виконання машинних швів при пошитті одягу і трикотажу застосовують різні швейні пристрої, що полегшують роботу та підвищують продуктивність роботи. Працюючи з пристроями, не треба попередньо з’єднувати деталі одягу, що зшиваються. Нижче наведені основні елементи швейних пристроїв які беруть участь у пошитті коли виготовляють одяг, або будь-який інший швейний виріб:

Лапка-рубильник застосовується для виконання шва в підгин.
Обмежувальна лінійка — використовується тоді, коли треба прокласти рівні шви на заданій відстані. Вона складається з бортика, платівки, рамки з прорізом.

Обмежувальна лінійка кріпиться до платформи швейної машини нерухомо, за допомогою притискного гвинта. В наш час на сучасних швейних підприємствах застосовують не тільки різні лапки-рубильники та подібні пристрої, але й спеціальні швейні машини.

Друк також відіграє важливу роль не тільки при створені візерунку , а і при виконанні лого бірки, що дає максимум інформації про швейний виріб.

Багато які вже ручні операції в сучасному виробництві трикотажу та одягу замінено машинними, як обметування деталей, пришивання ґудзиків та ін.. Що сутево покращує якість та швидкість виробництва швейних виробів.

Похожі записи:

Барбур стильная одежда из Англии Барбур одежда в Англии является довольно популярным брендом среди модных сознательных людей, и этот бренд предлагает шир...
Як Альбер Ельбаз прикрасив різдвяну ялинку.... Привітати Лондон з Різдвом знайшов свій новий спосіб Альбер Ельбаз він прикрасив ялинку лялькою у вигляді себе і манекен...
Мода, Осінньо-зимовий сезон 2011. Кожен модний новий сезон несе певний настрій та атмосферу з якими ми повинні зустріти очікуване, але таке непередбачуван...
Теги до запису:,