Маленькі поради для великого будинку.

поради для будинкуМаленькі поради для великого будинку завжди можуть бути доречними якщо Ви хочете жити в особливому будинку в якому Вам завжди буде затишно.

Якщо Ваш будинок має терасу, уявить. З тераси ми потрапляємо у вітальню, розбиту на три зони; кухню, їдальню і просторий приватний куточок з каміном, музичним центром, РК-екраном та іншою технікою. М’які меблі в будь-якому інтер’єрі повині відрізнятися ясними і закінченими формами.

Перегородка між кухнею і диванної зоною, як і прийнято в функціоналізмі, грає не тільки розділову роль: з боку дивана вона виглядає симпатичною простінком, а з боку кухні, це містка шафа в яку також можна багато установити кухоної техніки, а також яку можна навіть сховати одну із моделей посудомийних машин. І навіть бічна частина перегородки «виконує свою партію»: вона влаштована у вигляді маленької ніші з полицями для декоративних аксесуарів. Кухонна меблі виготовлені у фольклорному стилі завжди буде в увазі.

Прекрасним доповненням до ансамблю вітальні буде служити барний куточок, і особливо будуть вражати в ньому високі стільці.

Дзеркальні полотна шаф в передпокої візуально розширюють простір.

Стрічкове скління переходу між поверхами будинку не дозволить розлучатися з морською картиною, якщо за вікнами море.

Рекомендую:

Ремонт кухни — материалы и мебель.... Для отделки стен в кухне обычно используются такие материалы как моющиеся обои, керамическая плитка или краска, и в большинстве случаев эти материалы ...
Поради по оздобленню домашнього інтер’єру.... Власники сучасного житла вважають, що створити гарний інтер'єр можуть лише професіонали або талановиті люди. Насправді не потрібно вважати, що ви не з...