Ненавязчивий автосервіс.

З 1982 року автовлюбитель. За цей період проїхав біля одного міліона км на різних легкових автомобілях. Звичайно багато разів приходилось отримувати різні послуги в СТО. Дуже радів, як бачив що за послідне десятиріччя культура і якість обслуговування в СТО покращувалась. Бували різні ситуації на СТО при спілкуванні з персоналом, як по питанню якості робіт так і по вартості. Як правило, завжди находили якись компроміс. І ні одного разу, за цей період, не писав скарги (це стосується не тільки СТО).

Але останнє звертання (27.02.16р.) за послугою в СТО Віннеравтомотів, що на пр-ті Московський 24д м.Київ просто “дістало”. Але все по порядку.

Купили машину форд в цієї компанії 14 місяців тому. Так вийшло, що зразу ж прийшлось поїхати в другу область, і там, в компанії Авто-Альянс (яка теж має право гарантійного обслуговування) поставили сигналізацію і блокіровку, про що була зроблена відмітка в сервісній книжці. Майже рік ніяких проблем з сигналізацією і з запуском мотора не було. Та два місяців тому (чомусь в Києві) почалося:

1). Спрацьовує сигналізація без видимих причин-декілька раз.

2). Не закривалися декілька раз двері з брелка. А один раз чомусь вони були не зачинені. Після цього почав кожного разу провіряти чи зачинені двері.

3). Не відкривалися двері з брелка, приходилось повторювати операцію декілька раз.

Це все списував на неправильні дії з брелком чи збої від сторонніх сигналів.

І от 26.02.16р. на зупиці біля магазину закриваю двері брелком і провіряю, не закриваються. Після повторення цієї операції декілька разів-закрив. Та коли повернувся і відкрив машину то не зміг запустити мотор. Подумав що зламався вимикач блокіровки. Позвонив в Авто-Альянс, там відкинули думку що зламався вимикач блокіровки. Скорше всього треба перепрограмувати іммобелайзер, треба евакуатором доправити на їх СТО або на інше де підтримують програму гарантії. Найближчим СТО було Віннеравтомотів, що на пр-ті Московський 24д м.Київ. Мененжер Євгеній пообітцяв до кінця дня рішити проблему, але потребував розписатись у нього, що у разі вини автовласника потрібно буде заплатити 270 грн. Із-за своєї чесності, мененжеру було повідомлено про вимикач блокіровки. В кінці дня звонить мененжер і повідомляє що займуться виясненням проблеми тільки після демонтажу вимикача блокіровки, що обійдеться в 1200 грн. На мої зауваження що: по перше це встановлено офіційно і є запис в сервісній книжці (між іншим він так і не поцікавився сервісною книжкою), а по друге демонтаж двох дротів і вимикача, який встановили за 100 грн і на протязі 15 хв. не може скільки коштувати. Ну якщо це два дроти то в межах 300 грн. На другий день мененжер повідомляє що не важно скільки дротів і взагалі може у вимикачі є чіп і він збив програму іммобелайзера через це за демонтаж-1200 грн.В розмові він багато вішав технічної “лапші” і ні один мій аргумент не хотів враховувати. Я зрозумів що це чистий шантаж, бо наймати знову евакуатор і везти машину в друге СТО обійдеться в такі ж кошти плюс затрати часу, тому я і погодився. Машина була готова через півтори години. Вимикач блокіровки був демонтований, хоча він не поламався і його можна було провірити тестером без демонтажу. Оплатили 1200 грн. за демонтаж двох дротів з вимикачем плюс 200 грн за перепрограмування іммобелайзера.

Через це виникло ряд питань.

1). Чому вартість демонтажа двох дротів з вимикачем коштує 1200 грн, коли встановлення з матеріалами коштувало 100 грн. Це що дуже високої кваліфікації спеціаліст робив? А якщо у нього така висока кваліфікація то чому він не провірив вимикач тестером а робив демонтаж?

2). Чому це не зараховано по статті “при вині автовласника потрібно буде заплатити 270 грн”?

3). Чому СТО Віннеравтомотів, що на пр-ті Московський 24д м.Київ не признає роботи проведені на іншому офіційному СТО і відмічені в сервісній книжці?

На основі цього можна зробити висновок що на СТО Віннеравтомотів, що на пр-ті Московський 24д м.Київ, обманюють клієнтів і максимально завищують вартість робіт. Не хотілось би робити припущення що працівники цього СТО ненавмисно чи навмисно сприяють автоугонам.

Даного листа направляю на зворотний звязок цього СТО. Чекаю від них відповіді на мої питання. Від цієї відповіді будуть залежати подальші мої дії.

Тарас Дем’янчук, к.т.н.

28.02.16р.

Tags: , , ,