08.04.2016 - orbk.net

Доглядаємо за шиєю правильно.


догляд за шиєюПостійний рух, зміни в роботі нервової системи відбиваються на шиї. Тому їй необхідний своєчасний систематичний догляд і якісна косметика. Починати робити догляд за шкірою на шиї треба не тоді, коли з’являються складки, зморшки, друге підборіддя, а значно раніше. Позбутися від дефектів на шкірі шиї складніше, ніж запобігти їх розвиток.

Вікові зміни на жіночій шкірі.

Починаючи з 30 років, в організмі людини з’являються різні проблеми, і шкіра жінки потребує особливого догляду, купити ж відповідну косметику можна на сайті http://al-pr.com.ua/. На жаль, сучасні жінки догляду за обличчям приділяють більше уваги, ніж догляду за шиєю. Тому виникає досить поширена ситуація: доглянуте обличчя і недоглянута шия.

Основні фактори які впливають на вигляд шкіри шиї. Жирові відкладення під шкірою раніше всього утворюються на підборідді. Тут шкіра суха, ніжна і тонка. Пружність тканин втрачається, овал обличчя порушується. До того ж під час роботи голова, як правило, опущена вниз. Нахилена вперед голова, здавлена ​​грудна клітка, зігнуті плечі — все це утруднює дихання. М’язи шиї слабшають, шкіра обвисає, стає в’ялою, утворюються зморшки. Хочете виглядати молодше — тримайте голову правильно і намагайтеся купити косметику потрібної якості!

Радимо ознайомитися з косметикою європейських виробників в каталозі косметичних засобів вище вказанного сайта,  де і можна купити косметику по догляду за шиєю.

Рекомендую:

Засоби для маскування недосконалостей на обличчі.... На поверхні шкіри кожної жінки час від часу з'являються недосконалості. До них призводять гормональні збої, недостатнє очищення, підвищена жирність шк...
Масаж голови. Правильно виконаний масаж голови є неперевершеним джерелом прекрасного настрою. Систематичний розслабляючий масаж голови має безліч корисних властивос...


Здоров'я Косметика / шия / Шкіра /